Katarzyna Skrzynecka poznała męża w najgorszym momencie życia. Są już 13 lat razem. Poznaj historię ich miłości

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki to jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. W tym roku będą obchodzić 13. rocznicę ślubu. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądała ich historia miłości.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki bez wątpienia są małżeństwem, które wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Mimo że nie wywołują skandali, ani żadnych kontrowersji, to każde ich pojawienie się na czerwonym dywanem jest szeroko komentowane przez prasę kolorową. Co sprawia, że ludzie tak ich uwielbiają?

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka opowiada o córce. Czy pójdzie w ślady znanej matki?

Katarzyna Skrzynecka nie zaznała szczęścia w pierwszym małżeństwie

Para poznała się w 2007 roku. Aktorka nie ukrywa, że był to wyjątkowo trudny moment w jej życiu. Była wtedy świeżo po rozwodzie z pierwszym mężem. Rozstanie bardzo ją załamało, ponieważ w życiu jej męża pojawiła się inna kobieta. Gwiazda tak opowiadała o tym przykrym czasie w jednym z wywiadów:

Nawet gdyby jakakolwiek kobieta próbowała rozbijać cudze małżeństwo, to prawdziwie kochający mąż byłby na takie umizgi odporny jak skała — podsumowała.

Była to trudna lekcja dla małżonków, którą na szczęście odrobili. Zakończyli związek z klasą. Byli partnerzy mają do siebie ogromny szacunek. 

 

Czują, że znają się od zawsze

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki nie pamiętają dokładnie, kiedy się poznali. Od zawsze byli sobie bliscy. Na początku ich relacji trener fitness nie wiedział, czy aktorka odważy się po rozpadzie pierwszego małżeństwa na nową relację. Przeżywała wtedy najtrudniejsze chwile w swoim życiu. Jakby trudności było mało, gwiazda musiała się zmierzyć z poważną chorobą matki, a później jej śmiercią. Na szczęście zawsze mogła liczyć na wsparcie mężczyzny. Aktorka nie najlepiej wspomina tamten czas:

Nikt, kto nie był aktorem, nie zdaje sobie sprawy, jak to jest wychodzić na scenę, uśmiechać się do ludzi, grać radosną komedię, tańczyć, śpiewać, gdy w środku wszystko wypala się do zgliszczy, drży i płacze, pęka serce... Nie móc sobie pozwolić na chwile słabości — szczerze wyznała.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin ŁopuckiKatarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki instagram.com/ katarzyna_skrzynecka_official

Romantyczne zaręczyny

Ten wyjątkowy moment miał miejsce w ciepły, czerwcowy dzień na Helu. Wybrali się na krótki odpoczynek, który miał trwać tylko trzy dni. Aktorka miała wtedy bardzo ważny festiwal. Podczas niezwykle romantycznego spaceru z psem, wzdłuż pustej plaży, w pewnym momencie mężczyzna wyjął z kieszeni tajemnicze pudełeczko. Był w nim pierścionek z eleganckim brylantem. Całość była bajkowa, a aktorka myślała, że śni.

 

Greckie wesele i zabawa do białego rana

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki zdecydowali się na ślub w Polsce głównie ze względu na najbliższą rodzinę. Para kocha Grecję i chętnie spędza w tym kraju wolny czas. Mimo podjęcia decyzji o organizacji ślubu w ojczyźnie postanowili zachować w obrządku sporo elementów nawiązujących do greckiej tradycji. Para od lat kocha Grecję i uwielbia spędzać wolny czas w tamtym rejonie. Mężczyzna nawet kupił z okazji celebracji obrączki, które były przyozdobione meandrami z Grecji. Ten sam ornament haftowany perłami pojawił się na sukni aktorki, którą zaprojektowała Teresa Rosati.

Katarzyna Skrzynecka świętowała Sylwestra w otoczeniu fajerwerkówKatarzyna Skrzynecka świętowała Sylwestra w otoczeniu fajerwerków instagram

Stworzyli razem piękną rodzinę

Kiedy się poznali, Marcin Łopucki był tatą bliźniaków: Pauli i Dawida, z którymi aktorka utrzymuje bardzo dobre relacje. Katarzyna Skrzynecka spełniła swoje marzenie o powiększeniu rodziny krótko po ślubie i została szczęśliwą matką. W 2011 r. na świat przyszła ich wyczekana córeczka, Alikia Ilia. Rodzice, zanim pojawiła się na świecie ich długo wyczekiwana pociecha, przeżyli bardzo trudne chwile. Na szczęście aktorce udało się zajść w ciążę mimo początkowych komplikacji. 

Nadzieję można stracić tylko wtedy, gdy wiek kobiety jest zbyt zaawansowany. Dziś medycyna stoi na tak wysokim poziomie, że pomaga w przypadkach beznadziejnych. U mnie zabieg in vitro się nie udał, ale potem zaszłam w ciążę. Córeczka pojawiła się na świecie drogą naturalną - wyznała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Katarzyna Skrzynecka z córkąKatarzyna Skrzynecka z córką instagram.com/ katarzyna_skrzynecka_official

12. rocznica ślubu Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Małżeństwo może się cieszyć udanym życiem rodzinnym. 19 czerwca 2021 roku świętowała 12. rocznicę ślubu. W tych oto pięknych słowach wspominała wydarzenie sprzed lat:

To był piękny weekend. Nasza 12. rocznica ślubu i zawsze z radością spędzamy ją właśnie tutaj, gdzie szczęśliwie celebrowaliśmy nasze wesele w 2009 roku i wiele innych rodzinnych okoliczności. Mała Toscania w naszej Warszawie. 12 lat szczęścia i poczucia pełni. Dziękuję, że jesteś najlepszym mężem, tatą i przyjacielem, o jakim mogłabym marzyć.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.