Uczestniczka ''Top Model'' po raz drugi zostanie mamą! Pochwaliła się ciążowym brzuchem, poród tuż tuż

Adrianna Daniel, którą mieliśmy okazję podziwiać w programie ''Top Model'', spodziewa się drugiego dziecka. Po raz pierwszy pochwaliła się brzuszkiem. Aż trudno uwierzyć, że to już szósty miesiąc.

Adrianna Daniel, uczestniczka szóstej edycji programu ''Top Model'' po raz drugi zostanie mamą. Radosną nowiną podzieliła się już w marcu, ale dopiero niedawno po raz pierwszy pokazała ciążowe krągłości. Poród zbliża się wielkimi krokami!

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała, jak przygotowuje się do finału

Adrianna Daniel pochwaliła się ciążowym brzuchem

Ada dotarła aż do finału programu i chociaż nie udało jej się wygrać, to skorzystała z rozpoznawalności i rozwinęła karierę w branży modowej. Krótko po zakończeniu emisji ''Top Model'' podpisała kontrakt z  jedną z najlepszych polskich agencji modelek AVANT MODELS. Mieliśmy okazję oglądać ją w wielu kampaniach reklamowych.

W 2017 roku modelka wyszła za mąż za piłkarza, Wojciecha Daniela, z którym wspólnie wychowuje syna, Igora. Uczestniczka ''Top Model'' jest bez wątpienia szczęśliwą mamą i spełnioną żoną, a już niedługo jej rodzina się powiększy. Adrianna za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się ciążowym brzuchem. Zdradziła również, że jest już w szóstym miesiącu. 

Adrianna DanielAdrianna Daniel screen z instagram.com/adrianna_daniel

Ada o ciąży poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zrobiła to w wyjątkowy dzień, bo przypadały wtedy jej urodziny.

25. Kiedy?! Ja się pytam, kiedy to tak zleciało? Z okazji moich urodzin, chciałabym się z Wami podzielić naszym szczęściem, nasza rodzinka w tym roku się powiększy - napisała modelka.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla dumnej mamy. Obserwatorzy już wtedy dopytywali, który to miesiąc, ale Ada długo trzymała tę informację w tajemnicy. Dopiero teraz zdradziła, kiedy nastąpi rozwiązanie. Modelka spełnia się jako mama i co chwila publikuje zdjęcia ze swoim synem Igorem, więc nie mamy wątpliwości, że kolejne dziecko przyniesie jej mnóstwo radości i spełnienia. Z niecierpliwością czekamy na szczęśliwe narodziny!