Finalistka "Top Model" wzięła ślub z piłkarzem! Suknia? Odważna, ale wciąż elegancka. "Najpiękniejsza panna młoda!"

Ada Daniel, uczestniczka programu Top Model, wzięła ślub z bramkarzem II-ligowego zespołu. Ubrana w suknię ślubną polskiej marki wyglądała olśniewająco.

Ada Daniel, uczestniczka 6. edycji Top Model, to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci ostatniej edycji programu. 22-latka jest matką 2-letniego Igora. Pomimo ciąży, bardzo szybko powróciła do fantastycznej sylwetki i odnosi sukcesy w modelingu.

Modelka jest żoną Wojciecha Daniela, bramkarza II-ligowej Olimpii Elbląg. Para wzięła ślub cywilny dawno temu, a w ubiegłą sobotę postanowili przypieczętować swój związek ceremonią kościelną.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Modelka ubrana była w suknię ślubną marki Laurelle. Ponieważ Daniel już wcześniej współpracowała z marką, jej wybór nikogo nie dziwi. Postawiła na nowoczesną suknię, z koronkową, cielistą górą, ozdobioną niewielką ilością haftu. Na dole tradycyjny, biały tren. Pan młody wyglądał równie elegancko.

Fani zachwycali się wyglądem modelki w tym wyjątkowym dniu.

Ślicznie wyglądałaś, tak skromnie.
Najpiękniejsza panna młoda!
Jaka księżniczka - czytamy pod zdjęciem.

Wszystkiego najlepszego dla młodej pary!

Magda Gessler świętowała 13. rocznicę wesela. Jak wyglądała uroczystość? "Było 180 osób i tańce do białego rana". W planach ślub!

SW

Więcej o: