Katie Holmes i jej nastoletnia córka Suri opiekują się sobą, odkąd odeszły od Toma Cruise'a. ''Wzajemnie się uratowały''

Katie Holmes rozwiodła się z Tomem Cruisem w 2012 roku. Od tamtej pory aktorka samotnie wychowuje ich córkę Suri Cruise i chroni ją przed scjentologami.

Wokół związku Katie Holmes i Toma Cruise'a nie brakowało kontrowersji. Co chwila pojawiały się informacje dotyczące tego, że Cruise coraz mocniej ingeruje w życie żony, a wszystko za sprawą Kościoła Scjentologicznego. Aktor chciał również wprowadzić córkę w tajniki religii, jednak Katie stanowczo zaprotestowała. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że obecnie gwiazdor nie utrzymuje kontaktu z nastoletnią córką Surie.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Katie Holmes i jej córka wspierają się nawzajem

Katie Holmes i Tom Cruise przez wiele lat tworzyli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Owocem ich miłości jest córka Suri, która przyszła na świat w 2006 roku. Niestety szczęście pary nie trwało długo, a informacja o ich rozstaniu zelektryzowała wszystkie media. Rozwiedli  się w 2012 roku. Decyzją sądu Katie otrzymała prawa rodzicielskie nad małoletnią Suri i to właśnie z nią mieszka. Aktorka nie chciała, by Tom zapoznawał córkę z doktryną scjentologów i chroni ją przed Kościołem.

Według nowych informacji opublikowanych w ''Us Weekly'' Katie i Suri mają wspaniały kontakt i przez lata udało im się wypracować niezwykle silną więź.

Naprawdę trudno byłoby znaleźć duet matki i córki, które zsynchronizują się tak jak one. Tworzą prawdziwy zespół, a ich relacja to piękna rzecz, która rozwija się z dnia na dzień - podaje źródło.
 

Katie i Suri wzajemnie się wspierają i mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Za każdym razem, gdy gwiazda czuje się zestresowana lub przygnębiona, może liczyć na pomoc córki. I odwrotnie. 

Katie ma poczucie, że jej córka naprawdę jest jej małym aniołem… Nie będzie przesadą stwierdzenie, ze Suri i Kate się wzajemnie uratowały. Tworzą wspaniały duet. 

Mimo wielu trudności Katie i Suri udało się zbudować silną więź, która ewoluuje z dnia na dzień. Troskliwa mama chroni czternastolatkę jak tylko potrafi. Relacja z nastolatką z pewnością nie należy do najłatwiejszych, jednak aktorka robi co może, by wychować ją na dobrego człowieka.

Więcej o: