Katie Holmes promienieje. Tak dobrze dawno nie wyglądała. W czarnym kombinezonie prezentowała się elegancko i bardzo kobieco

Katie Holmes została niedawno sfotografowana w drodze na specjalny pokaz "Thelma & Louise". Aktorka wyglądała świetnie.
Zobacz wideo

W sierpniu zeszłego roku media obiegła informacja, że Katie Holmes i Jamie Foxx nie są już razem. Jedna z najpiękniejszych par Hollywood rozstała się po sześciu latach. Choć oficjalnie nie potwierdzili tych doniesień, to zrobili to za nich znajomi. Wszystko wskazuje na to, że jest to prawda, bo od tego momentu nie pokazują się razem.

Katie Holmes promienieje

Niedawno aktorka została sfotografowana w Nowym Jorku, gdy szła do Museum of Modern Art. Miała na sobie obcisły, czarny kombinezon z nogawkami sięgającymi kostki oraz odsłaniający ramiona. Holmes wyeksponowała górną część ciała, co wyglądało seksownie, ale jednocześnie z klasą. Całość uzupełniły czarne sandały i torebka. Aktorka zdecydowała się także na dość wyrazisty makijaż, a włosy związała w kucyk.

Katie Holmes od lat zachwyca szczupłą i umięśnioną sylwetką. W jednym z wydań magazynu "Women’s Health" opowiedziała o swoim stylu życia i diecie, jaką prowadzi. Przyznała, że woli gotować sama w domu, jednak kiedy wraca późno, to chętnie coś zamawia - najczęściej są to potrawy z kuchni meksykańskiej. Na co dzień jednak stara się jeść zdrowo, każdego dnia spożywa porcję warzyw.

AW