Katie Holmes wybrała się z córką do restauracji. Towarzyszył im tajemniczy mężczyzna. Nowa miłość?

Katie Holmes została przyłapana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Razem z jej córką Suri Cruise spędzili wspólne chwili podczas kolacji.

Katie Holmes i Tom Cruise rozwiedli się w 2012 roku i od tego momentu ich córka Suri jest pod opieką matki. Aktorka stara się chronić jej prywatność nie tylko przed mediami, ale także scjentologami, których członkiem jest jej były mąż.

Jakiś czas temu, w mediach głośno mówiono o nowym związku Katie. Gwiazda znalazła szczęście u boku Jamiego Foxxa. Para była ze sobą przez kilka miesięcy, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Na afterparty po gali rozdania Oscarów, Jamie podrywał inne kobiety na oczach pozostałych gości i opuścił imprezę z Jessicą Szohr, gwiazdą serialu "Plotkara". Jednak najnowsze zdjęcia Holmes sugerują, że gwiazda znowu może być zakochana.

Katie Holmes z tajemniczym mężczyzną

Paparazzi przyłapali Katie Holmes i jej córkę, kiedy wychodziły wieczorem z restauracji. Towarzyszył im tajemniczy mężczyzna, który zerkał w kierunku obiektywów aparatów. Trzymał się blisko Suri, a ręku trzymał biały pakunek. Cała trójka była ubrana luźno i letnio, jednak elegancko. Kate postawiła na niebieską, długą suknię w kratkę, natomiast jej córka wybrała białą stylizację. Mężczyzna miał na sobie czarne spodnie oraz wzorzystą koszulę.

Katie Holmes i Suri Cruise opuszczają restaurację z tajemniczym mężczyznąKatie Holmes i Suri Cruise opuszczają restaurację z tajemniczym mężczyzną Forum / Forum, Mega Agency

Pasują do siebie?

Katie Homles i Tom Cruise to niejedyny medialny związek, który już dawno jest przeszłością. Zapomnianych związków show-biznesu jest naprawdę wiele!

Zobacz wideo

KB