Córka Katie Homes rośnie jak na drożdżach. Suri ma 13 lat i coraz bardziej przypomina ojca

Suri Cruise niedawno skończyła 13 lat. Aż trudno uwierzyć, że tak szybko z małej dziewczynki stała się dorastającą nastolatką. Katie Holmes robi wszystko, aby wychować córkę na dobrego człowieka.
Zobacz wideo

Suri Cruise jest córką Katie Holmes i Toma Cruise'a. Para rozwiodła się w 2012 roku i od tego czasu dziewczynka pozostaje pod opieką matki. Aktorka za wszelką cenę stara się ochronić pociechę przed scjentologami, których członkiem jest jej były mąż. Dlatego nastolatka rzadko widuje się z ojcem. Niedawno paparazzi przyłapali Katie i Suri na spacerze w Nowym Jorku. Wyglądają jak najlepsze przyjaciółki.

ZOBACZ TEŻ: Córka Toma Cruise'a jest do niego coraz bardziej podobna! A jak ubiera się na co dzień? Inaczej, niż dzieci większości gwiazd

Suri jest bardzo podobna do Toma Cruise'a

Nastolatka w kwietniu tego roku skończyła 13 lat i zupełnie nie przypomina już małej dziewczynki. Bardzo szybko dorasta, a z biegiem czasu fani zauważają, że coraz bardziej jest podobna do taty. Na najnowszych zdjęciach mamy tego potwierdzenie.

Katie Holmes samotnie wychowuje swoją córkę. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, musi ciężko pracować, aby Suri wyrosła na dobrego człowieka. Nie ukrywa, że bywa wobec niej wymagająca, ale zawsze nagradza ją za ciężką pracę.

Pomagamy razem potrzebującym, robimy innym małe przysługi. Nie rozpieszczam swojej córki, uczę ją, aby doceniała małe rzeczy. Skupiam się na tym, co ją pasjonuje i wspieram, gdy osiąga sukcesy. Słucham Suri i staram się nagradzać za ciężką pracę - cytuje słowa Katie Holmes portal Daily Mail.

Jak myślicie, Suri zdecyduje się pójść w ślady rodziców i zostanie aktorką?

JP

Więcej o: