Córka Toma Cruise'a jest do niego coraz bardziej podobna! A jak ubiera się na co dzień? Inaczej, niż dzieci większości gwiazd

Patrząc na dzieci Kim Kardashian czy Beyonce można odnieść wrażenie, że pociechy gwiazd żyją w odrealnionym świecie. Wygląda jednak na to, że Katie Holmes ma nieco inne podejście do wychowywania.

Suri Cruise ma za sobą niełatwe dzieciństwo. Już od maleńkości była kreowana na ikonę mody. Paparazzi fotografowali kilkuletnią wówczas dziewczynkę, a następnie media rozpisywały się o jej drogich stylizacjach.

Zobacz wideo

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes 

"Idylla" skończyła się w momencie, gdy mama Suri, Katie Holmes, postanowiła odejść od męża, Toma Cruise'a. Powodem ich rozstania miał być kościół scjentologiczny, do którego aktor należy do tej pory. Jak podaje zagraniczna prasa, gwiazdor nie widział swojej córki od pięciu lat.

Mogłoby się wydawać, że takie doświadczenia źle odbiją się na 12-letniej dziś Suri. Wygląda jednak na to, że Katie Holmes dba, by jej córka miała szczęśliwe i względnie normalne życie.

Suri Cruise coraz bardziej podobna do ojca

Na najnowszych zdjęciach Suri Cruise nie wygląda na córkę gwiazdorskiej pary. 12-latka ma na sobie wygodny, dresowy zestaw i buty w trendzie Emu. Zamiast pozować na ściankach, tak jak coraz częściej robią to pociechy celebrytów, młoda Cruise woli spędzać czas bawiąc się ze swoimi rówieśnikami.

SURI CRUISE BAWI SIĘ NA ULICY Z DZIEĆMI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Po ukazaniu się jej najnowszych zdjęć, internauci zgodnie orzekli, że Suri zaczyna coraz bardziej przypominać swojego sławnego ojca. Trudno się z nimi nie zgodzić. Też to widzicie?

Więcej o: