Córka Toma Cruise'a jest do niego coraz bardziej podobna! A jak ubiera się na co dzień? Inaczej, niż dzieci większości gwiazd

Patrząc na dzieci Kim Kardashian czy Beyonce można odnieść wrażenie, że pociechy gwiazd żyją w odrealnionym świecie. Wygląda jednak na to, że Katie Holmes ma nieco inne podejście do wychowywania.

Suri Cruise ma za sobą niełatwe dzieciństwo. Już od maleńkości była kreowana na ikonę mody. Paparazzi fotografowali kilkuletnią wówczas dziewczynkę, a następnie media rozpisywały się o jej drogich stylizacjach.

Zobacz wideo

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes 

"Idylla" skończyła się w momencie, gdy mama Suri, Katie Holmes, postanowiła odejść od męża, Toma Cruise'a. Powodem ich rozstania miał być kościół scjentologiczny, do którego aktor należy do tej pory. Jak podaje zagraniczna prasa, gwiazdor nie widział swojej córki od pięciu lat.

Mogłoby się wydawać, że takie doświadczenia źle odbiją się na 12-letniej dziś Suri. Wygląda jednak na to, że Katie Holmes dba, by jej córka miała szczęśliwe i względnie normalne życie.

Suri Cruise coraz bardziej podobna do ojca

Na najnowszych zdjęciach Suri Cruise nie wygląda na córkę gwiazdorskiej pary. 12-latka ma na sobie wygodny, dresowy zestaw i buty w trendzie Emu. Zamiast pozować na ściankach, tak jak coraz częściej robią to pociechy celebrytów, młoda Cruise woli spędzać czas bawiąc się ze swoimi rówieśnikami.

SURI CRUISE BAWI SIĘ NA ULICY Z DZIEĆMI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Po ukazaniu się jej najnowszych zdjęć, internauci zgodnie orzekli, że Suri zaczyna coraz bardziej przypominać swojego sławnego ojca. Trudno się z nimi nie zgodzić. Też to widzicie?

Więcej o:
Komentarze (24)
Suri Cruise jest coraz bardziej podobna do taty! Jak ubiera się na co dzień?
Zaloguj się
 • Gość: Plo

  Oceniono 47 razy 25

  Podobna do matki a Plotek jak zwykle ślepy

 • Gość: Ona

  Oceniono 19 razy 19

  To impreza pidżamowa po prostu a nie zaden dres 😂

 • Gość: aneme

  Oceniono 15 razy 13

  szczesciem dla niej jest ze ma normalna matke i w miare normalne dziecinstwo a jest szansa ze bedzie fajna poukldane kobieta potem

 • dodosdontquack

  Oceniono 18 razy 12

  kim jest natalia jakula i czemu widze jej nudny ryj na video w notce? darujcie mi te wszystkie glupie pindy znane z tego kto je bzyka i za ile, please

 • Gość: Mia

  Oceniono 9 razy 9

  „ buty w trendzie” wygrywają „internety”

 • Gość: Jagna

  Oceniono 15 razy 9

  Mam córkę w tym wieku. Moment przed okresem dojrzewania. To jeszcze słodkie i niewinne istotki. 😀

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 5

  oj tam do matki podobna

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 4

  Buty w trendzie EMU. W jakim to języku?

 • Gość: mamma

  Oceniono 16 razy 4

  dziewczynka podobna do mamy na szczescie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX