Paulina Smaszcz-Kurzajewska wspiera byłego męża w znalezieniu nowej partnerki. ''To byłoby dobre dla jego zdrowia''

Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie po rozwodzie. Celebrytka wyznała, że kibicuje byłemu mężowi w znalezieniu nowej miłości.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski tworzyli jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Byli małżeństwem przez 23 lata i doczekali się dwójki synów, 23-letniego Franciszka i 14-letniego Juliana. Gdy w październiku 2019 roku ogłosili, że składają papiery rozwodowe, w mediach zawrzało. Rozwód sfinalizowali w styczniu 2020 roku i od tamtej pory wszyscy zastanawiali się, jak będą wyglądać ich relacje po rozstaniu. 

Zobacz wideo Rozwody gwiazd

Paulina Smaszcz-Kurzajewska kibicuje byłemu mężowi w znalezieniu partnerki

Gwiazda wielokrotnie wypowiadała się na temat powodów rozstania i udzieliła na ten temat kilku wywiadów. W ''Twoim Imperium'' opowiedziała o tym, jak obecnie wygląda jej relacja z Maciejem Kurzajewskim. Okazuje się, że byli małżonkowie ze względu na dzieci pozostają w dobrych stosunkach.

Paulina w wywiadzie wyznała, że nie jest jeszcze gotowa na nowy związek, jednak bardzo liczy na to, że jej były mąż znajdzie niedługo nową miłość.

Uważam, że to byłoby dobre dla jego zdrowia psychicznego i fizycznego. Dla mnie bardzo ważne jest, by była to osoba, która będzie szanować przeszłość Maćka i nie będzie mieć nic przeciwko naszym dzieciom - powiedziała Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Smaszcz-Kurzajewska dodała również, że nie widzi przeciwwskazań, by utrzymywać dobre relacje z potencjalną wybranką byłego męża. Zasugerowała nawet, że mogłaby się z nią zaprzyjaźnić. Ciekawe, co na to Maciej Kurzajewski? Dziennikarz jeszcze przed rozwodem nie chciał komentować spraw dotyczących małżeństwa i sugerował, że sprawy prywatne powinni załatwić między sobą. Być może teraz zmieni zdanie. 

Więcej o:
Komentarze (18)
Paulina Smaszcz-Kurzajewska wpiera byłego męża w znalezieniu nowej partnerki. ''To byłoby dobre dla jego zdrowia''
Zaloguj się
 • robertczajka

  Oceniono 7 razy 5

  Pustaki.... lansowanie się za wszelką cene .... rodziny godności przyzwoitości itp itd jak to Kora.śpiewała...." ludzie bez twarzy ludzie bez serc........ bagno

 • robertjjurek

  Oceniono 4 razy 2

  to tylko pojebana tzw. celebrytka lub ku..wa medialna.
  Słowem dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • slawek12-1

  Oceniono 1 raz 1

  Biedroń by się nadawał, a być prezydentową...

 • juma07

  Oceniono 1 raz 1

  Syndrom sztokholmski.....

 • landryk

  Oceniono 1 raz 1

  to jest chore

 • stalowy_jez

  Oceniono 3 razy 1

  Brawo pani Smark-Wkurzajewska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX