Na co Paulina Smaszcz-Kurzajewska wydała pieniądze z rozwodu? Prezenterka opowiedziała o kulisach rozstania z Maciejem

Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwiodła się z prezenterem Maciejem Kurzajewskim. Ostatnio opowiedziała o szczegółach rozstania.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwiedli się po 23 latach małżeństwa. Przez dłuższy czas byli uznawani za parę idealną. Prezenterka ostatnio wystąpiła w programie Pauliny Koziejowskiej, gdzie opowiedziała o kulisach rozwodu z mężem. 

Zobacz wideo Paulina Koziejowska na premierze filmu

Paulina Smaszcz-Kurzajewska opowiedziała o rozwodzie

Dziennikarka była gościem programu "Super Show", który jest emitowany na antenie SuperStacji. Smaszcz-Kurzajewska mówiła, że z pieniędzy z podziału majątku kupiła nowe mieszkanie. Powiedziała, że dzięki temu jej młodszy syn, 14-letni Julian, mieszka teraz w dwóch domach. 

Zostawiłam dom, kupiłam sobie piękne mieszkanie. Zabrałam ze sobą kota, bo pies ma w tamtym domu, w którym został Maciek, piękny ogród, no i mój syn mieszka ze mną i z tatą. Nie mogłabym zostać, bo każda rzecz, każdy mebel budziły emocje… Podzieliliśmy się. Maciek dostał dom, a ja kupiłam sobie mieszkanie… Nie wybrałam domu, wybrałam pieniądze, za które kupiłam sobie piękne mieszkanie - wyznała w programie Pauliny Koziejowskiej.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska z synami.

 

Prowadząca zapytała byłą żonę Macieja Kurzajewskiego, czy go nadal kocha. Paulina przyznała, że w jej sercu nadal pozostanie Maciej. 

Nie ma takiej możliwości, żeby kogoś przestać kochać po latach. To jest tyle wspólnych wspomnień, emocji… Ja go bardzo szanuję i bardzo cenię, jest wspaniałym ojcem. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby z różnicami poglądów, życia, wartości… Ja chcę się rozwijać, on chce się zwijać, ja chcę być aktywna, on chce wypoczywać, ja chcę do ludzi, on nie chce do ludzi, to jest niemożliwe. My rozmawiamy ze sobą z szacunkiem i się dogadujemy bardzo dobrze. To jest ojciec moich dzieci - powiedziała Paulina.

To nie pierwszy tego typu wywiad Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Coraz częściej pojawia się w mediach opowiadając o rozwodzie. Mówiła, że ma świetne relacje z byłym mężem, z którym często się widuje. Udzieliła także obszernego wywiadu ma magazynie "Viva!", gdzie opowiedziała o sekretach zakończonego już małżeństwa

DK

Więcej o: