Paulina Szmaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski przybyli na rozprawę sądową. Przywitali się pocałunkiem. Z dziennikarzem przyjechał ich syn Franek

Paulina Szmaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski pojawili się w jednym z warszawskich sądów. W czwartek odbyła się ich rozprawa rozwodowa. Na sali obecny był ich syn Franciszek.

Paulina Szmaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się po 23 latach małżeństwa. Ich decyzja bardzo zaskoczyła fanów, ponieważ uznawani byli za bardzo zgraną parę. Celebrytka nie raz już wypowiadała się w mediach na temat powodów rozstania, a dziennikarz niczego nie chciał komentować, dając tylko do zrozumienia, że sprawy prywatne powinno załatwiać się między sobą. W czwartek 30 stycznia spotkali się na sali sądowej. 

Paulina Szmaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w sądzie

Gwiazdorska para przybyła w czwartek do jednego z warszawskich sądów. Fotoreporterzy uwiecznili ich na wielu zdjęciach, każde z nich było w towarzystwie swojego prawnika. Z Maciejem przyjechał ponadto starszy syn pary Franciszek. Panowie mieli na sobie eleganckie garnitury. 

Maciej Kurzajewski z synemMaciej Kurzajewski z synem Plotek Exclusive

Paulina z kolei postawiła na iście wiosenną stylizację. Na sądowym korytarzy paradowała w kanarkowym zestawie i wielkich okularach. Kiedy zobaczyła (byłego?) męża, przywitała go buziakiem w policzek, co może tylko świadczyć o ich dobrych relacjach. 

Myślicie, że do rozwodu doszło już na pierwszej rozprawie? Tak, czy inaczej, życzymy obojgu wszystkiego dobrego na dwóch różnych drogach życia. 

CW

W zeszłym roku  głośny rozwód zaliczył Piotr Żyła i Justyna Żyła. Celebrytka opowiedziała, jak na ich decyzję zareagowały dzieci. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (8)
Paulina Szmaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski przybyli na rozprawę sądową. Przywitali się buziakiem. Z dziennikarzem przyjechał ich syn, Franek
Zaloguj się
 • is200

  Oceniono 2 razy 2

  ciekawe czy sąd był prawidłowo obsadzony..

 • feriojp

  Oceniono 1 raz 1

  Najwyzszy czas znalezc sobie mlodsza

 • o_mamo

  Oceniono 1 raz 1

  Wiosenny? Kanarkowy? Wy redaktorzy o ptasich rozumkach!

 • dornjuan

  Oceniono 1 raz 1

  A po co jej gogle ?

 • plastikpiokio

  0

  dla tv i foto wszystko jest na sprzedaż .

 • komorka25

  0

  Który z nich był w ELEGANCKIM garniturze? Te przyciasnawe marynareczki są - co najwyżej - modne (chociaż nosi się takie już od paru lat), ale nie są eleganckie.

 • xx78

  Oceniono 1 raz -1

  Okulary wielkie, ego jeszcze większe. To wzorcowy przykład warszafffki i wiochy stołecznej.

 • c.t.k

  Oceniono 3 razy -3

  Ja bym przyszedł w brudnych butach, żeby tak cukierkowato nie było

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX