Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała, jak urządziła mieszkanie po rozstaniu z mężem. Jednak remont dalej trwa

Paulina Smaszcz-Kurzajewska dodała na InstaStories nagrania, na których pokazała wnętrza mieszkania, w którym zamieszkała po rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim.

W październiku do mediów dotarła informacja, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewskisię rozwodzą. Ponoć ich małżeństwo zakończyło się już wcześniej, pod koniec 2018 roku, jednak oni chcieli uniknąć wtedy medialnego szumu. Byli razem 23 lata, ale jak podkreślali, rozstali się w przyjaźni.

Pamiętacie, że te gwiazdy były kiedyś w związku?

Zobacz wideo

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w nowym mieszkaniu

Choć długo nie komentowali rozstania, to niedawno Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o rozwodzie. W "Vivie!" przyznała, że to ona poczuła się opuszczona. Jednak pogodziła się z zaistniałą sytuacją. Wyprowadziła się od byłego męża i zostawiła mu dom pod Warszawą, a sama przeprowadziła się do mieszkania w centrum stolicy. Od tego czasu remontuje wnętrza. Teraz pochwaliła się postępami prac na InstaStories.

Robi się kuchnia. Jupi! Marcinek w akcji - napisała.

Widzimy, że w pomieszczeniu znajdują się już szafki oraz wysokie krzesła. Pracownik buduje ladę i szafki stojące. Kuchnia urządzona jest w eleganckim stylu, dominuje biel.

Kuchnia w mieszkaniu Pauliny Smaszcz-KurzajewskiejKuchnia w mieszkaniu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej Screen z Instagram.com/ paulinasmaszczkurzajewska

Smaszcz-Kurzajewska dodała także zdjęcie biblioteczki. Na czarnych półkach znalazło się mnóstwo tomów. Jak poinformowała gospodyni mieszkania "rośnie nowa biblioteka ze starymi, sprawdzonymi książkami". Musimy przyznać, że ich ilość jest naprawdę spora.

Mieszkanie Pauliny Smaszcz-KurzajewskiejMieszkanie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej Screen z Instagram.com/ paulinasmaszczkurzajewska

Jak Wam się podoba styl, w jakim Paulina Smaszcz-Kurzajewska urządza mieszkanie?

AW

Więcej o:
Komentarze (4)
Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała, jak urządziła mieszkanie po rozstaniu z mężem
Zaloguj się
 • wejsunek47

  Oceniono 7 razy 7

  nie wiem kto to jest i nic mnie nie obchodzi jej mieszkanie.... co trzeba mieć w pustym łbie żeby takie bzdety puszczać w eter...

 • alpepe

  Oceniono 2 razy 2

  Pokazaliście rozpieprzoną jeszcze kuchnię i jedną ścianę regałową z książkami i my mamy się wypowiadać?

  Tak, bardzo mi się podoba. Tylko te napisy są niesamowicie infantylne. Nie wskazują na jakąś zajadłą pochłaniaczkę wartościowych lektur.

 • leszlong

  Oceniono 1 raz 1

  "Musimy przyznać, że ich ilość jest naprawdę spora."

  Dla kogoś, kto ma trzy książki na krzyż, to faktycznie zaprezentowana biblioteka może robić wrażenie.

 • edza4

  0

  A co to za babsztyl podjarany jak kogut tuż przed akcją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX