Paulina Smaszcz-Kurzajewska bez makijażu i w wannie. W tak naturalnej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zamieściła na instagramowej relacji odważne zdjęcie. Wcześniej nie publikowała takich ujęć.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozstała się z Maciejem Kurzajewskim po 23 latach związku. Ostatnio udzieliła szczerego wywiadu, w którym zwierzyła się jak przeżywała rozpad małżeństwa. Celebrytka dodała na instagramowej relacji w zdjęcie w niecodziennym wydaniu. 

ZOBACZ: Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozlicza się z małżeństwa w "Vivie!". "Cały czas płaczę. W pewnym momencie przestałam wzbudzać jego zainteresowanie"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozuje w wannie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska na instagramowej relacji zamieściła zdjęcie, na którym siedzi w wannie wypełnionej pianą. Widać, że bizneswoman nie ma na sobie makijażu. Zdjęcie zwraca uwagę, ponieważ gwiazda rzadko kiedy pokazuje się w tak naturalnej wersji. Do tej pory zawsze widywaliśmy ją w eleganckich strojach i w nienagannym make-upie.

Paulina Smaszcz-KurzajewskaPaulina Smaszcz-Kurzajewska screen Instagram/paulinasmaszczkurzajewska

Bizneswoman zwraca szczególną uwagę na swoją urodę. Kilka lat temu była gościem programu "Klinika Urody", w którym poddała się zabiegowi wypełniania wypełniania dołów skroniowych. Dba o siebie dla siebie, a nie dla mężczyzn. W wywiadzie dla magazynu "Viva!" stwierdziła, że nie potrzebuje nowego związku. 

Do jasnej cholery, posiadanie „nowego faceta” nie jest dla mnie priorytetem! Czy posiadanie faceta jest wyznacznikiem szczęścia dla kobiety? Nie, absolutnie nie -powiedziała gwiazda.

Czekamy na kolejne naturalne publikacje! Jak wam się podoba Paulina Smaszcz-Kurzajewska w naturalnej wersji?

DK

O swoim rozwodzie w mediach bez problemu opowiadała Justyna Żyła. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, jak na rozpad jej małżeństwa zareagowały dzieci.

Zobacz wideo