Maciej Kurzajewski skomentował osobisty wywiad Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. "Uważam za nietaktowne opowiadanie o sekretach alkowy"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła niedawno wywiadu magazynowi "Viva!", w którym opowiedziała o sekretach zakończonego już małżeństwa. W końcu jej słowa postanowił skomentować sam Maciej Kurzajewski.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w październiku 2019 roku ogłosili, że składają papiery rozwodowe. Ich małżeństwo trwało 23 lata, a para doczekała się dwóch synów - 23-letniego Franciszka i 14-letniego Juliana. Dziennikarka opowiedziała o rozpadzie związku w magazynie "Viva!" i przyznała, że w ciągu tych lat czuła się bardzo samotna. Wspomniała m.in. o wspólnych porankach, w trakcie których nie zamieniali ze sobą ani jednego słowa. Teraz tę bardzo szczerą wypowiedź skomentował sam zainteresowany.

Maciej Kurzajewski komentuje wywiad żony

Czytając ten wywiad, ma się wrażenie, że przestali się sobą interesować. Niektóre fragmenty rozmowy jednak stawiają prezentera telewizyjnego - bądźmy tutaj szczerzy - w nie najlepszym świetle.

Zauważyłam, że w pewnym momencie przestałam wzbudzać jego zainteresowanie. Że nie ciekawi go, czym się zajmuję, jak się czuję. Zapytałam go kiedyś: Słuchaj, a nie chciałbyś wpaść na moje szkolenie? Nie chciał - powiedziała w "Vivie!".

Nic więc dziwnego, że media chciały usłyszeć historię drugiej strony. Kurzajewski jednak postanowił nie odnosić się do słów żony i nie robić z tego medialnej przepychanki. W tygodniku "Na żywo" krótko powiedział:

Nie zamierzam odnosić się do słów żony. Uważam za nietaktowne opowiadanie o sekretach alkowy.

Myślicie, że byłym zakochanym uda się dogadać? Te rozwody nie były proste:

Zobacz wideo

Czy Waszym zdaniem Kurzajewski powinien zabrać głos, by móc odpowiedzieć na zarzuty byłej żony?

KB

Więcej o:
Komentarze (57)
Maciej Kurzajewski skomentował szczery wywiad Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. "Nietaktowne opowiadanie o sekretach alkowy". Ma do niej żal?
Zaloguj się
 • Gość: Greta

  Oceniono 74 razy 64

  te jej wywiady są tak żenujące, że nie dziwię się mu, że nie chce mieć z nią nic wspólnego,

 • Gość: Gość

  Oceniono 69 razy 49

  Ach te kobiety, myślą, że jak wypłaczą się w gazetach to mężowie na kolanach do nich wrócą. Jak się coś rozpada, to wina jest po obu stronach. Mój mąż ma firmę budowlaną i co mam biegać po budowach, żeby pokazać mu zainteresowanie.

 • Gość: 1235

  Oceniono 67 razy 45

  Kobieta dramat. Facet od pół roku ma kogoś innego, a ona wywleka jakieś historie, po co ?

 • Gość: Stroch

  Oceniono 53 razy 41

  Brawo Maćku. Klasa.

 • Gość: KaSia

  Oceniono 47 razy 33

  No i wszystko na ten temat. Pan Maciej zachował klasę po prostu. Szanują takich ludzi, zwłaszcza że to osoba publiczna. Dziwnie by mi się go potem oglądało, jak komentuje skoki - myślałabym ciągle, jak się odgryzł byłej żonie... rzeczywiście, takie sprawy to ICH sprawy. Szkoda tylko, że żona tego uszanować nie umiała.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 39 razy 31

  Po tym jak pokazywała krocze na ogólnodostępnych zdjęciach facet stracił zainteresowanie.

  Ciekawe czemu?

  ...

 • Pan Czyścioch

  Oceniono 38 razy 24

  Naprawmy nasze malzenstwo. Przyjdz do mnie do pracy. :))
  Pusta baba.

 • Gość: Brawo

  Oceniono 31 razy 23

  Szacun Panie Macieju oby tak dalej pan milczał. To jest kultura przez wielkie K

 • Gość: Mario

  Oceniono 33 razy 19

  Boze wreszcie pierwszy madry gosc ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX