Sylwia Bomba zdradziła, czy planuje kolejne dziecko. Jej decyzja może zaskoczyć niejedną matkę

Sylwia Bomba szczerze odpowiedziała na pytanie fana, który zapytał się jej, czy planuje kolejne dzieci.

Sylwia Bomba 10 grudnia po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się jej córka Antonina. Gwiazda "Goggleboxa" nie ukrywa, że stała się ona dla niej najważniejsza. Okres ciąży zniosła bardzo dobrze, nie odczuwała większości typowych dolegliwości. Jednak początki macierzyństwa nie były najłatwiejsze, bo musiała nauczyć się godzić pracę z wychowywaniem dziecka. Zawsze jednak mogła liczyć na wsparcie bliskich oraz osób z produkcji.

Sylwia Bomba opowiada o planach na przyszłość

Zobacz wideo

Sylwia Bomba o drugim dziecku

Mimo tego, że doskonale odnajduje się w roli mamy i uwielbia tę rolę, to nie planuje kolejnych dzieci. Po raz kolejny podkreśliła to na InstaStories, kiedy odpowiadała na pytania fanów. Jeden z nich zapytał właśnie o to, czy gwiazda zdecydują się na kolejnego malucha. Odpowiedziała stanowczo:

Ciekawe, ile razy mnie jeszcze o to spytacie. Nie, moi kochani, nigdy nie chciałam mieć więcej niż jedno dziecko. Nawet wtedy, gdy byłam nastolatką, planowałam tylko jedną dzidzię. Nie planujemy - podkreśliła.

Fajnie, że Sylwia zdecydowała się opowiedzieć o tym wprost. Teraz już nikt z wirtualnych znajomych nie będzie powiększał jej rodziny. 

AW