Agata z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z mężem Mariuszem podzielili się w mediach społecznościowych radosną nowiną. W poniedziałek 19 czerwca na świat przyszła ich córeczka, będąca również pierwszym dzieckiem pary. Pod postem świeżo upieczonych rodziców od razu zaczęły pojawiać się gratulacje.
Agata jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Odkąd opuściła program "Ślub od pierwszego wejrzenia" udało jej się uzbierać na profilu niemałe grono fanów. Chętnie dzieli się z nimi kulisami swojego życia u boku Mariusza. W sieci relacjonowała również przebieg ciąży. Nie mogła więc też nie podzielić się najważniejszą informacją. To właśnie za pośrednictwem Instagrama Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała, że urodziła.
Witamy na świecie córeczko! Cieszymy się, że jesteś już z nami. 19.06.2023. Tego dnia dzięki tobie nasz świat stał się piękniejszy - napisała.
Do posta dołączyła również fotografię noworodka. Rozczulające zdjęcie od razu spodobało się fanom. Widać na nim jak Agata trzyma za rączkę maleństwo. Pod spodem szybko zaczęły napływać komentarze od obserwatorów, znajomych i bliskich młodych rodziców. Gratulacje złożyli też inni uczestnicy programu TVN-u. "Witamy cię na świecie kruszynko" - napisała Agnieszka Łyczakowska, która brała udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".
Agacie nie udało się odnaleźć miłości w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", ale los uśmiechnął się do niej po zakończeniu jego emisji. Partnera poznała dzięki wspólnym znajomym, a jakiś czas temu podzieliła się z fanami szczęśliwą informacją. Para wzięła ślub w zeszłym roku, a na weselu bawili się również inni uczestnicy show TVN-u jak np. Kamil z siódmej edycji.
Wiadomo, co z udziałem Izraela na Eurowizji. Już cztery kraje wycofały się z konkursu
Kożuchowska wraca do fryzury rodem z początków "M jak miłość". Ekspert: To już nie są tamte czasy
Córka Englerta odniosła się do zarzutów Masłowskiej. "Jest mi po ludzku przykro"
25-lecie "M jak miłość". Cichopek błyszczy, ale spójrzcie na marynarkę Lipowskiej
Pokój sześcioletniego syna Janachowskiej jak nieduża kawalerka. Wielki telewizor na ścianie to początek
Kult wydał oświadczenie w sprawie Kazika w szpitalu i koncertów. "Jesteśmy głęboko zatroskani"
Kasia ze "Ślubu" powiedziała o papierach rozwodowych. Wtem zdradziła treść SMS-a od Macieja
Mucha i Górniak w spektakularnych kreacjach na gali "M jak miłość"
Śmiałam się z Meghan, teraz Meghan śmieje się ze mnie. Odtworzyłam jej przepisy i mnie zatkało