Stylizacje hiszpańskiej królowej często wywołują poruszenie w mediach. Królowa Letizia inspiruje swoim stylem od lat. Stawia na światowych projektantów, kobiecość oraz nowoczesność. Z racji sprawowanej funkcji pamięta o również tym, aby zawsze ubrać się stosownie do okazji. Stylizacje królowej często są eleganckie i nie odkrywają za wiele. Podczas jej ostatniego wyjścia mogliśmy zaobserwować, że monarchini uwielbia obecne trendy.
Królowa Letizia pełniła na wspomnianym wydarzeniu na Majorce ważną funkcję. Została wytypowana do wręczenia nagrody za dokonania samemu Michaelowi Douglasowi. Przejdźmy teraz do stroju królowej Letizi, który jest chwalony w mediach za granicą. Dużo błysku, srebra i mega kobiecość - tak można podsumować ostatni look hiszpańskiej królowej. Wybrała bowiem metaliczną, luźną sukienkę na ramiączkach, która wspaniale eksponowała dekolt oraz ramiona. Dobrała do tego błyszczącą kopertówkę oraz srebrne sandały, idealnie pasujące do kreacji. Postawiła przy tym na mocny makijaż i charakterystyczne kolczyki. Co ciekawe, stylizację królowej okrzyknięto najlepszą tego wieczoru. Zgadzacie się? Zajrzyjcie do naszej galerii, aby ją zobaczyć.
Królowa Letizia po raz kolejny odsłoniła stopy. Ostatnio ten fakt był komentowany
Niedawno pisaliśmy o kreacji monarchini, kiedy to pokazała się razem z mężem na spotkaniu z przedstawicielami komisji przyznającej Nagrodę Fundacji Księżniczki Girony. Stylizacja była dopasowana do hiszpańskich warunków klimatycznych. Królowa odsłoniła przy tym stopy, co było jej wypominane w sieci. "Wygląda uroczo, ale z racji tego, że nosi dużo odkrytych butów i sandałów, to dziwne, że nie zrobiła pedicure'u. Te paznokcie wyglądają na dość nagie" - czytaliśmy na Instagramie. Nie zabrakło przy tym obrońców hiszpańskiej monarchini. "Przezroczyste lakiery i w kolorze nude to trend tego lata" - odparła inna interanutka. "Być może pedicure jest dla niej zbyt bolesny" - mogliśmy przeczytać w sieci.
Wokalista disco polo utknął w Dubaju. "Sytuacja jest bardzo niepewna"
Dziennikarka zapytała dr Irenę Eris o cenę masła. Dosadna odpowiedź
Krzysztof Gojdź komentuje nowy wygląd Jima Carreya. Lista zabiegów jest długa
Miszczak powiedział o kilka słów za dużo. Wygadał się o żądaniach uczestników "Tańca z gwiazdami"
Krzysztof Ibisz z żoną na Gali Nagroda Mariusza Waltera. Wyglądali jak milion dolarów
Grażyna Torbicka na Gali Nagród Mariusza Waltera. Klasyczny strój w pełnym wydaniu
Maffashion ma dość. Wydała stanowcze oświadczenie w sprawie Fabijańskiego
Zapadła decyzja ws. córek byłego księcia Andrzeja. Wykluczono je z prestiżowego wydarzenia
Rodzina Nawrockich się powiększyła! Nowy członek "skradł serca" pary prezydenckiej