Odkopane nagranie ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle robi furorę. "Spójrzcie na ich twarze"

Książę Harry i Meghan Markle pobrali się w 2018 roku. W mediach społecznościowych pewien użytkownik udostępnił nagranie z uroczystości. Uwagę zwracają miny pozostałych członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Książę Harry i Meghan Markle nie mają najlepszej relacji z bliskimi z Wielkiej Brytanii.  Jak wiadomo, młodszy syn króla Karola III opuścił rodzinę królewską. W maju 2018 roku stanął na ślubnym kobiercu wraz ze swoją ukochaną Meghan Markle. Niedługo później zakochani postanowili wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Za oceanem założyli rodzinę. Ostatnio w sieci popularność zdobył klip ze ślubu pary. Internauci zwrócili uwagę na pewne szczegóły. O co chodziło?

Zobacz wideo Pamiętacie jeszcze dokument o życiu Harry'ego i Meghan? Przypominamy, jakie słowa padły w stronę royalsów

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego odbył się w 2018 roku. Jak zareagowali członkowie rodziny? Mamy nagranie

Książę Harry i Meghan Markle wzięli ślub w 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsor. Ceremonia była transmitowana na całym świecie. Fani mogli również zobaczyć ją online. Ukochana młodszego syna króla Karola III wystąpiła w sukni domu mody Givenchy i tiarze z 1932 roku. Na ślubie pojawiło się bardzo dużo znanych osób, w tym m.in. Serena Williams z mężem oraz Elton John. Niedawno do sieci trafiło nagranie z uroczystości, które skupia się na kilku szczegółach. Na platformie X można zobaczyć, że w trakcie ślubu członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mieli nieco dziwne miny. Niektóre z nich wyrażały wręcz odrazę albo niesmak. Internautów bardzo to rozśmieszyło. "Zara (córka księżniczki Anny - przyp. red.) zdecydowanie wygrała. Jej mina jest bezcenna!", "Spójrzcie na ich twarze", "Wyglądają, jakby byli na pogrzebie, a nie ślubie" - czytamy w sekcji komentarzy. Co sądzicie? Po więcej zdjęć Harry'ego i Meghan zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Król Karol III ma jedną prośbę do Meghan Markle i księcia Harry'ego. O co chodzi?

Jak przekazał portal express.co.uk, książę Harry pragnie polepszyć relacje ze swoim ojcem. Okazało się, że monarcha brytyjski nie ma nic przeciwko. Pomimo tego, ma jednak jedną prośbę do Harry'ego i Meghan. Źródło portalu Mirror przekazało, że młodszy syn Karola niekoniecznie podejmował dobre decyzje w przeszłości. Ojciec Harry'ego nie godzi się na żadne dramaty i afery ze strony syna. Jeśli jednak nie wszystko pójdzie po jego myśli, da mu czas na przemyślenie zachowania. "Król Karol III po prostu chce mieć spokój na starość. Nie chce się kłócić" - czytamy na portalu Mirror. Szczegóły na temat relacji Karola i Harry'ego znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Książę William na przyjęciu. Zaskakujące, kto mu towarzyszył w zastępstwie za żonę

Książę Harry, Meghan MarkleKsiążę Harry, Meghan Markle REUTERS/Akintunde Akinleye

Śledzicie informacje na temat Harry'ego i Meghan?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.