Harry i Meghan Markle nie chcą być tam, gdzie William. Zobaczcie, co zrobili

Książę Harry i Meghan Markle otrzymali zaproszenie na ślub Hugh Grosvenora, który jest ojcem chrzestnym Archiego. W związku z tą uroczystością pojawiły się pewne niepokojące doniesienia - Sussexowie ponoć nie zamierzają uświetnić swą obecnością wspomnianego wydarzenia. Z jakiego powodu?

Już za miesiąc na ślubnym kobiercu mają stanąć Hugh Grosvenor, książę Westminsteru oraz jego wybranka serca, Olivia Henson. Według medialnych doniesień zaproszenie na ślub otrzymało aż 400 osób. Na liście nie mogło zabraknąć obecnych i byłych członków rodziny królewskiej, czyli oczywiście księcia Harry'ego i Meghan Markle. Sussexowie jednak mają nie szykować się do tego wydarzenia.

Zobacz wideo Łzy i emocje - taki jest dokument o Harrym i Markle

Książę Harry i Markle odrzucili zaproszenie na ślub? Chodzi o spięcie w rodzinie

Nie jest sekretem, że relacje Sussexów z rodziną królewską są bardzo chłodne od momentu, kiedy oficjalnie zrezygnowali z pełnienia książęcych obowiązków. Szczególnie książę Harry ma nad czym pracować w kontekście więzi - ma wyjątkowo złe stosunki z własnym bratem, o czym wielokrotnie mówią media. Tak się składa, że książę William został uwzględniony na wspomnianej liście gości. Wybiera się zatem na tę samą uroczystość, na którą został zaproszony jego brat. W związku z tym Sussexowie chcą uniknąć konfrontacji z mężem księżnej Kate i dlatego mieli odmówić udziału w uroczystości chrzestnego ich syna. Co więcej możemy przeczytać na ten temat w zagranicznych mediach?

Hugh to jeden z niewielu bliskich przyjaciół Harry'ego i Williama. Utrzymywał silne więzi z obojgiem i chciałby, żeby się pogodzili i naprawili łączące ich relacje. Ma natomiast świadomość, że przed ślubem jest to mało prawdopodobnie

- dowiadujemy się od informatora "The Sun". Zdjęcia pokłóconych braci znajdziecie w galerii na górze strony.

Książę William wyjątkowo ceni Hugh Grosvenora. Ma ku temu powód

Wspomniany przyszły pan młody może cieszyć sporym zaufaniem ze strony innych członków rodziny królewskiej. Nie dość, że jest ojcem chrzestnym syna księcia Harry'ego, to jest jeszcze chrzestnym księcia George'a. Książę William nie może zatem odpuścić sobie tej uroczystości. Ważnym jest dla niego, aby towarzyszyć Grosvenorowi podczas jednego z najważniejszych dni w jego życiu. Niestety według najnowszych doniesień ma pojawić się na niej sam - jego żona przechodzi nadal leczenie, podobnie jak jej teść król Karol III. 

Książę Harry w wywiadzieKsiążę Harry w wywiadzie https://www.youtube.com/watch?v=6voA5bhk5tU

Jeśli Harry nie pójdzie na ślub to postąpi...
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.