Król Karol i królowa Camilla chcieli zmienić imię księżnej Kate. "To byłoby zbyt mylące"

Księżna Kate od wielu lat jest żoną księcia Williama. Okazało się, że gdy miała stać się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej, pojawiły się pewne niedogodności. Król Karol III wpadł na pewien pomysł, jak je rozwiązać.

Księżna Kate poślubiła księcia Williama w 2011 roku. Od tego czasu stała się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiadomo, swojego ukochanego poznała jeszcze na studiach. Obecnie wraz z Williamem tworzy szczęśliwą relację. Para doczekała się trójki dzieci. Na temat jej życia przewinęło się wiele plotek w mediach społecznościowych. Wśród nich jedna okazała się być prawdziwa. Okazało się, że gdy Kate wstąpiła do monarchii brytyjskiej, Karol III i Camilla mieli pewien plan. Była pewna sprawa, która nie do końca im pasowała.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. Ma jedno "ale"

Karol III i Camilla chcieli zmienić imię księżnej Kate? Szokująca sytuacja

Król Karol III i królowa Camilla tworzą zgrany duet. W maju 2023 roku odbyła się oficjalna koronacja monarchy brytyjskiego. Jak się okazuje, Karol już wcześniej chciał mieć kontrolę nad pewnymi aspektami. Tak też było w przypadku księżnej Kate. Użytkowniczka TikToka wyznała, że wraz ze swoją ukochaną miał problem z imieniem swojej synowej. Jak wiadomo, król tak naprawdę nazywa się Charles. Wraz z Camillą dzieli tą samą pierwszą literę imienia. Tak też jest w przypadku księżnej Kate, której dłuższe imię brzmi Catherine. Jak się okazało, początkowo królowi bardzo to przeszkadzało. Twierdził, że "to byłoby zbyt mylące" dla podwładnych. Namawiał zatem ukochaną swojego syna, aby zmieniła pisownię własnego imienia. Jak można się domyślić, do żadnej zmiany nie doszło. Co sądzicie? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Co dokładnie dolega księżnej Kate? Nie dowiemy się. Ekspertka twierdzi, że to błąd

Kate Middleton ostatnio przeszła zaplanowaną operację jamy brzusznej. Oficjalna informacja pojawiła się na profilu rodziny królewskiej w mediach społecznościowych. Lekarze stwierdzili, że ukochana Williama nie będzie w stanie pełnić swoich obowiązków do Wielkanocy. Obecnie Kate jest już w trakcie rekonwalescencji w domu. Jedna z ekspertek królewskich, Daniela Elser, uznała, że to ogromny błąd. Jej zdaniem księżna powinna szerzyć świadomość na temat choroby. - (...) Kate przebywa w szpitalu, ale mogła wykorzystać to jako okazję do podniesienia świadomości na temat tego, co jest nie tak i uczynić świat, choć odrobinę lepszym dla obywateli (...) Nikt, kto nie ma dostępu do rodziny, nie wie dokładnie, co niepokoi matkę trójki dzieci i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że księżna zmarnowała tutaj ogromną szansę - wyznała ekspertka. Co sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate nie była sama w szpitalu. Cały czas wspierała ją jedna osoba i nie był to książę William

Księżna KateKsiężna Kate Fot. REUTERS/ Paul Grover

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.