O Meghan Markle zrobiło się szczególnie głośno, gdy poślubiła księcia Harry'ego. O parze mówi się dużo ze względu na to, że w 2020 roku zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej, a ich relacje z monarchią są, delikatnie mówiąc, napięte. Od tej pory Meghan i Harry szukają innych źródeł dochodu, z różnym skutkiem, o czym świadczy, chociażby zerwana umowa ze Spotify. W 2020 roku żona księcia została inwestorką marki produkującej kawę Clevr Blends. Teraz wystąpiła w reklamie firmy, którą można obejrzeć w sieci.
Meghan Markle od najmłodszych lat marzyła o karierze aktorskiej. Zaczynała właśnie od gry w reklamach, występowała także w teleturnieju. Przełomem był dla niej z pewnością serial "W garniturach", w którym wcielała się w Rachel Zane. Musiała jednak porzucić aktorstwo, gdy zdecydowała się poślubić księcia Harry'ego. Teraz Meghan Markle mogła na chwilę wrócić do korzeni. Wystąpiła w reklamie firmy produkującej kawę, w której ma udziały. Na pierwszym planie widzimy Hannah Mendozę, dyrektorkę generalną i współzałożycielkę marki. Spaceruje ona po siedzibie firmy i dziękuje zespołowi za ciężką pracę w mijającym roku. Meghan Markle wciela się w stażystkę układającą pudełka, przygotowującą napoje czy pracującą przy komputerze. W ostatnim ujęciu chce zrobić "żółwika" z jednym z członków zespołu, ale nie trafia, przez co wszyscy wybuchają śmiechem. Meghan Markle w 2020 roku potwierdziła, że zainwestowała w markę, jednak nie ujawniła kwoty, jaką włożyła w jej rozwój. Żona księcia Harry'ego, która bez wątpienia ma kontakty w show-biznesie, przesłała też produkty firmy Oprah Winfrey, a ta podzieliła się nimi w sieci.
Po tym, jak Meghan Markle i książę Harry przestali pełnić obowiązki jako członkowie rodziny królewskiej, pojawiają się doniesienia, że wróci ona na plan. Mówiło się o kontynuacji serialu "W garniturach". Producent jednak szybko ukrócił spekulacje na temat tego, że pojawiłaby się w nim Meghan Markle, mówiąc krótko, że "nie byłoby to możliwe".
Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga. GŁOSUJ TU!