Nieco przybita Lopez w Paryżu. W Diorze od stóp do głów

Jennifer Lopez kontynuuje podróż po Europie. Gwiazda jest w obecnie w Paryżu, gdzie odbywa się Tydzień Mody.

Pod koniec czerwca Jennifer Lopez opuściła Los Angeles i zrobiła sobie krótką przerwę od pracy. 21 czerwca gwiazda była widziana na jachcie we Włoszech. Na urlop wybrała się w pojedynkę - bez dzieci ani Bena Afflecka, za to czas spędzała w towarzystwie znajomych. Trzy dni później Lopez przeniosła się z Włoch do Paryża i uświetniła swoją obecnością pokaz Diora z kolekcji jesień/zima 2024.

Zobacz wideo Którzy aktorzy są świetnymi wokalistami?

Jennifer Lopez w Paryżu. Zrobiono jej zdjęcia pod hotelem

Jennifer Lopez widziana była jeszcze przed modowym wydarzeniem. Paparazzi wykonali jej zdjęcia pod hotelem, w którym się zatrzymała. Gwiazda była ubrana w Diora od stóp do głów. Miała na sobie brązową sukienkę z paskiem, asymetrycznym dekoltem i dołem w kształcie litery A. Lopez uzupełniła stylizację czarnymi rękawiczkami i pikowaną torebką, ale największą uwagę przyciągnęły buty. Wokalistka i aktorka wybrała złote sandały na niebotycznie wysokim obcasie. Po fotografiach trudno stwierdzić, w jakim była na stroju. Na niektórych kadrach wydaje się nieco przybita, do innych pozuje z szerokim uśmiechem i szczęśliwa rozdaje fanom autografy. Zdjęcia, na których widać strój J.Lo w całej okazałości znajdziecie w galerii na górze strony.

Plotki o kryzysie w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka nie ustają

Od tygodni spekuluje się o rzekomych problemach w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Jak donosi "Daily Mail", tegoroczne włoskie wakacje gwiazda spędzała w tym samym miejscu, w którym jeszcze trzy lata temu wymieniała czułości z mężem. Plotek nie uciszy z pewnością fakt, że aktor w tym samym czasie widziany był w Los Angeles bez obrączki na palcu. Media wskazują także na inne sygnały, które mogą świadczyć o rzekomym kryzysie w związku. Na początku czerwca "Daily Mail" podawał, że na sprzedaż wystawiona została rezydencja pary. Małżonkowie kupili luksusową posiadłość wspólnie w maju ubiegłego roku. W połowie czerwca z kolei J.Lo była obecna na zakończeniu roku szkolnego u syna Bena Afflecka. Jak relacjonował portal TMZ, para podczas wydarzenia miała unikać się jak ognia. - Jenny ma dość. Naprawdę się starała, ale nic więcej nie może zrobić. Nie jest lepiej, jest tylko gorzej (...). Jest podekscytowana wyjazdem w trasę w przyszłym roku, kiedy jej życie osobiste będzie spokojniejsze i będzie mogła nawiązać kontakt ze swoimi fanami - komentował w rozmowie z "Daily Mail" sytuację pary znajomy z ich otoczenia.

Jak ci się podoba paryska stylizacja J.Lo?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.