Nowe wieści o Lopez i Afflecku nie napawają optymizmem. "Ma dość. Jest tylko gorzej"

Jennifer Lopez i Ben Affleck przechodzą małżeński kryzys. Okazuje się, że piosenkarka ma już naprawdę dość. Informator zdradził, co czuje i jakie ma plany.

Jennifer Lopez i Ben Affleck bez wątpienia tworzą jedno z najbardziej medialnych małżeństw w show-biznesowym świecie. Emocje wzbudza to, że wrócili do siebie po latach. Początkowo zdawało się, że są wyjątkowo dobraną parą i nic nie jest w stanie ich złamać. Ostatnimi czasy głośno jednak mówi się o kryzysie, który pojawił się u Jennifer i Bena. Informator zdradził, że piosenkarka jest bliska poddania się i zaprzestania walki o ratowanie relacji z Affleckiem. Na jaw wyszło, jakie ma plany. Skupiła się na czymś zupełnie innym.

Zobacz wideo Paweł Domagała zdradził, co sądzi na temat rozwodów

Jennifer Lopez ma dość. Przechodzi przez wyjątkowo trudne chwile

Zgodnie z doniesieniami zza oceanu w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka nie dzieje się najlepiej. Para miała walczyć o odbudowanie relacji na terapii, lecz zdaje się, że nie przyniosła ona najlepszych efektów. W rozmowie z "Daily Mail" osoba z otoczenia piosenkarki wyjawiła, jakie emocje obecnie jej towarzyszą. Z całą pewnością do perfekcji jest teraz daleko. "Jenny ma dość. Naprawdę się starała, ale nic więcej nie może zrobić. Nie jest lepiej, jest tylko gorzej (...). Jest podekscytowana wyjazdem w trasę w przyszłym roku, kiedy jej życie osobiste będzie spokojniejsze i będzie mogła nawiązać kontakt ze swoimi fanami" - zdradził informator.

Kryzysowi w małżeństwie winny jest Affleck? Słowa informatora rzucają nowe światło

Inna osoba z otoczenia wokalistki wyznała kolejne zaskakujące szczegóły dotyczące jej małżeństwa. Okazuje się, że gwiazda muzyki nie ma lekko z powodu specyficznego charakteru swojego męża. "Ben to świetny facet, ale potrafi być zrzędliwy i przygnębiający. Myślę, że świat widział to na zdjęciach, takich jak podczas zeszłorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy (...). Pali, przeklina i przez większość czasu wydaje się być zirytowany. Świetny reżyser i aktor, ale nie za dużo się przy nim śmieje (...). Jest jednak wspaniałym ojcem" - dodał informator. Na łamach "Daily Mail" pojawiła się informacja o tym, że Jennifer Lopez obecnie postanowiła skoncentrować się na 16-letnich bliźniakach i karierze zawodowej. Planów na 2025 rok ma naprawdę wiele. Więcej zdjęć Jennifer Lopez znajduje się w galerii na górze strony.

Czy warto walczyć o małżeństwo w kryzysie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.