Georgina Rodriguez bez makijażu. Taki widok to rzadkość

Cristiano Ronaldo związał się z Georginą Rodriguez w 2016 roku. Kobieta szybko zyskała miano celebrytki. Jak wygląda bez makijażu? Została przyłapana przez paparazzi.

Świat poznał Georginę Rodriguez po tym, jak w 2016 roku związała się z jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie - Portugalczykiem Cristiano Ronaldo. Od tego czasu kobieta stała się gwiazdą. Na Instagramie śledzi ją niemal 60 milionów użytkowników. Celebrytka rzadko pokazuje się bez makijażu, ale czasami możemy zobaczyć jej zdjęcia w naturalnej wersji. 

Zobacz wideo Rozenek-Majdan o tym, bez jakich kosmetyków się nie obejdzie

Georgina Rozdriguez przyłapana bez makijażu. Tak w rzeczywistości wygląda celebrytka

Po tym, jak na platformie streamingowej pojawił się dokument "Jestem Georgina", świat oszalał na punkcie kobiety, która jeszcze niedawno pracowała w luksusowym butiku. Dwa sezony produkcji wystarczyły, by media nie spuszczały oka z partnerki Cristiana Ronaldo, który sam od lat jest jednym z najpopularniejszych celebrytów na świecie. Nic dziwnego, że paparazzi widzieli ją w różnych sytuacjach. Sfotografowali Georginę na luksusowym jachcie, na którym spędzała czas z rodziną. Już wiadomo, jak ukochana Ronaldo wygląda sauté. Rodriguez rzadko pokazuje się bez makijażu, więc takie ujęcia są czymś dość unikalnym. A szkoda! Bo wygląda pięknie. Zdjęcie Georginy bez makijażu zobaczycie w naszej galerii na górze strony. 

Georgina Rodriguez pracowała w luksusowym butiku. To właśnie tam poznała najsławniejszego piłkarza na świecie

Para zaczęła się spotykać w 2016 roku. We wspomnianym już dokumencie "Jestem Georgina", gwiazda opowiedziała, jak wyglądały początki ich znajomości. - Poznałam Cristiano latem, w czwartek. (...) Pracowałam w sklepie Gucci. Skończyłam o 17, ale zadzwoniła do mnie koleżanka i powiedziała, że jest na urlopie, ale ma klienta, który chce kupić płaszcze. Zapytała, czy pomogę mu je dobrać - opowiadała Rodriguez. Cristiano Ronaldo również wyznał, jak sprawa wyglądała z jego perspektywy. - Podszedłem tam i ją zobaczyłem. Akurat skończyła pracę. To była taka chwila, gdy dwie osoby od razu przypadają sobie do gustu. Zaiskrzyło. Potem nie mogłem o niej zapomnieć. Tak właśnie było - stwierdził w dokumencie piłkarz. Zakochani w 2022 przeżyli prawdziwy koszmar - zmarł ich syn, Angelo. Para dwie córki - Alanę Martinę oraz Bellę Esmeraldę, która była siostrą bliźniaczką Angelo. Piłkarz ma jeszcze syna Cristiano Ronaldo Juniora oraz bliźniaki Mateo i Evę Marię. 

Georgina Rodriguez, Cristiano RonaldoGeorgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Urodziny Ronaldo, https://www.instagram.com/georginagio/

Czy Georgina pasuje do Cristiano Ronaldo?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.