Mają dopiero siedem lat. Dzieci Cristiano Ronaldo pakują na siłowni. Lekarz ostrzega

Dzieci Cristiano Ronaldo podpatrują swojego tatę i już zaczęły ćwiczyć na siłowni. Georgina Rodriguez wszystko zrelacjonowała na InstaStories. Czy to na pewno dobry pomysł?

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zaczęli się spotykać w 2016 roku. Obecnie wspólnie wychowują piątkę dzieciCristano Ronaldo Juniora, bliźniaki Mateo i Evę (którzy przyszli na świat za pomocą surogatki, a tożsamość kobiety pozostaje tajemnicą) oraz biologiczne córki pary: Alanę Martinę i Bellę Esmeraldę. Nie jest tajemnicą, że w życiu piłkarza bardzo ważną rolę odgrywają ćwiczenia. Sportowiec może pochwalić się doskonałą formą i wyrzeźbionym ciałem. Wygląda na to, że jego pociechy odziedziczyły po nim pasję do aktywności fizycznej.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez pokazała ćwiczenia. Córka Ronaldo przykuła całą uwagę

Dzieci Cristiano Ronaldo ćwiczyły na siłowni. Dostało się Rodriguez. "Goni tylko za lajkami"

Georgina Rodriguez opublikowała na InstaStories filmik, na którym bliźniaki Mateo oraz Eva ćwiczyli na siłowni. Przypomnijmy, że pociechy Ronaldo mają niecałe siedem lat. Dziewczynka wykonywała przysiady za pomocą specjalnego sprzętu, a jej brat ćwiczył z lekkim obciążeniem. Wideo wzbudziło małe poruszenie w sieci. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Ulrike Brennan, dyrektorka wykonawcza Szwajcarskiego Centrum Zdrowia Dziecka. - Myślę, że nie ma większego sensu trenować z ciężarami w tak młodym wieku. Dzieci powinny ćwiczyć dla zabawy, wykorzystując ciężar własnego ciała (...) Ich ciała wciąż się rozwijają. Nadmierne obciążenie może być bardzo niebezpieczne - powiedziała dla portalu Heute. Alex Utzinger, właściciel i dyrektor studia Ultimate Personal Training skrytykował także Georginę Rodriguez. - Wydawać by się mogło, że goni tylko za lajkami - powiedział. Zgadzacie się? Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony. 

Dzieci Cristiano RonaldoDzieci Cristiano Ronaldo Fot. @georginagio / Instagram

Dieta Cristiano Ronaldo. Kucharz zdradził sekret

Cristiano Ronaldo nie tylko ćwiczy, ale także dba o dietę. Kucharz piłkarza wyjawił, co znajduje się w jego jadłospisie. "W diecie Ronaldo dominuje czarny ryż, który zawiera dobrą gęstość odżywczą, błonnik i przeciwutleniacze. To ma pozytywny wpływ na krew, a także problemy trawienne, ogólnoustrojowe stany zapalne i zapobiega otyłości" - pisał w artykule dla portalu Food Chemistry Advances. Dodał, że dieta Ronaldo opiera się także na drobiu, rybach, wołowinie, skorupiakach oraz jajkach. ZOBACZ TEŻ: Cristiano Ronaldo nie śpi w nocy. Stawia na dość nietypową metodę wypoczynku. Zaskakujące, że tak można

 
Co sądzisz o ćwiczeniach dzieci Ronaldo?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.