Brad Pitt straci córkę? Vivienne zdecydowała się na radykalny krok i odcina się od ojca

Kolejne dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta odsuwa się od znanego ojca. Vivienne zdecydowała się na gest, którym wymownie pokazała, że stanęła po stronie matki.

Brad Pitt i Angelina Jolie  od 2016  roku, a więc od momentu, kiedy to ogłosili, że się rozwodzą, toczą zaciętą walkę na salach sądowych. Idealna niegdyś para Hollywood, która brała udział w akcjach charytatywnych i wychowywała wspólnie szóstkę pociech, zaczęła kłócić się m.in. o prawa do opieki nad dziećmi i majątek we Francji. Jakiś czas temu aktorka zarzuciła Pittowi, że miał się nad nią znęcać psychicznie, a prawnicy ujawnili szokujące kulisy sprawy. Pitt nie pozostał jej dłużny i stara się o to, by w sądzie na niekorzyść byłej żony zeznawali byli pracownicy Joli. Mieliby oni ujawnić, że gwiazda rzekomo zniechęcała dzieci do spotkań ze znanym ojcem. Wygląda na to, że to przelało czarę goryczy i jedna z córek byłego już małżeństwa gwiazdorów zareagowała. 

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Córka Angeliny Jolie i Brata Pitta stanęła po stronie matki

Vivienne Jolie-Pitt jakiś czas temu zainteresowała się teatrem.15-latka ostatnio miała okazję nawet pracować jako asystentka produkcji w wystawianej na Broadwayu sztuce "The Outsiders". Vivienne współpracowała więc z matką, która jest główną producentką sztuki. Panie niedawno brylowały też na czerwonym dywanie podczas premiery tej nowej wersji "The Outsiders". Wygląda na to, że się do siebie zbliżyły. Z kolei zdecydowanie inaczej układają się relacje Vivienne ze znanym ojcem. Nastolatka zrezygnowała bowiem z jego nazwiska. W napisach do sztuki "The Outsiders" nie figuruje już jako Vivienne Jolie-Pitt, a Vivienne Jolie. Nie wiadomo jednak, czy dziewczyna zrezygnowała z nazwiska Pitt już całkowicie i złożyła dokumenty do urzędu o zmianę danych personalnych, czy było to jedynie nieformalne posunięcie. Jedno jest pewne - Vivienne odcina się tym gestem od ojca i tym samym publicznie okazuje wsparcie matce. Zdjęcia Brata Pitta, Angeliny Jolie i ich córki znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Inne dzieci też odcinają się od Brada Pitta

Przypomnijmy, że na podobny gest zdecydowały się też inne dzieci Jolie i Pitta - adoptowani Maddox i  Zahara, którzy posługują się jedynie nazwiskiem matki. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Zahara jakiś czas temu została oficjalną członkinią bractwa w elitarnym college'u, gdzie miała okazję wystąpić przed innymi studentami. Internauci niemalże od razu wychwycili, że przedstawiła się z pominięciem członu Pitt w nazwisku. Z kolei Madoxx nie tylko nie posługuje się nazwiskiem Pitt, ale też od lat pozostaje w konflikcie z ojcem (ich relacje podobno pogorszyły się już w 2016 roku, kiedy to Pitt miał go uderzyć w twarz podczas awantury w samolocie) i zeznawał przeciwko niemu w sądzie. Z kolei inny adopcyjny syn pary - Pax Jolie-Pitt jakiś czas temu opublikował wpis, w którym uderzał w Pitta i zarzucał mu, że terroryzował rodzinę.

Śledzisz konflikt Jolie i Pitta?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.