Brad Pitt jest załamany tym, co zrobił Maddox. Syn złożył zeznania pogrążające ojca

Brad Pitt i Angelina Jolie dalej nie załatwili do końca swoich spraw. Do walki o prawo do opieki nad dziećmi włączył się też ich syn, Maddox.

Angelina Jolie i Brad Pitt przez wiele lat stanowili jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wspólnie wychowywali sześcioro dzieci, w tym troje adoptowanych. Jak się okazało, ich związek nie należał do najszczęśliwszych. Aktorka oskarżyła byłego męża o przemoc i znęcanie się nad bliskimi. Sprawa trafiła do sądu, a niedawno odbyła się kolejna rozprawa.

Zobacz wideo To była najpiękniejsza para w show-biznesie

Angelina Jolie i Brad Pitt spotkali się w sądzie

Podczas niej zeznawał najstarszy syn byłych małżonków, Maddox. Jak donosi Page Six, jego zachowanie mocno wpłynęło na Brada, który przeżywa to, co zrobił przeciwko niemu syn:

Fakt, że Angelina poszła tą drogą, złamał mu serce. Po ich małżeństwie pozostało jeszcze wiele emocji. Brad wziął odpowiedzialność za swoje czyny i przyznał się do problemów z przeszłości, przestał pić - podaje tabloid.

Angelina Jolie i Brad PittJolie ma dowody na przemoc domową ze strony Brada? Chce przedstawić je w sądzie

Angelina nie poprzestaje w walce o dzieci, chce wyłącznej opieki nad nimi. W wywiadach podkreśla, że są one jej oparciem i to dzięki nim udało się przeżyć rozwód.

Ich małżeństwo było zarówno namiętne, jak i toksyczne. Jak wszystkie pary kłócili się, ale też przeżyli razem wiele dobrych chwil. Brad nie ukrywał przed żoną swoich problemów z używkami. Czuje się coraz bardziej odizolowany od swoich dzieci i jest tym zdruzgotany - dodaje źródło.

instagram.com/angelinajolie_offiicial ; instagram.com/bradpittofflcialAngelina Jolie i Brad Pitt spierają się o opiekę nad dziećmi. Shiloh ma dość batalii pomiędzy rodzicami

Maddox, jak podają zagraniczne media, mówił w sądzie o ojcu niepochlebne rzeczy. Ich kontakty pogorszyły się w 2016 roku, kiedy to ojciec miał go uderzyć w twarz podczas awantury w samolocie. 19-latek przestał też używać podwójnego nazwiska i pozostał przy Jolie. Ponoć Angelina nie do końca popiera jego wybór.