Angelina Jolie pojawiła się z 15-letnią córką na prapremierze swojej sztuki. Olśniły

Angelina Jolie stworzyła nową wersję sztuki "The Outsiders", która będzie wystawiona na Broadway'u. Jak się okazało, pracowała nad nią wraz z córką - 15-letnią Vivienne. Obie olśniewały na premierze spektaklu.

Angelina Jolie wychowała się w gwiazdorskiej rodzinie od lat związanej z przemysłem filmowym. Sama zaczęła karierę bardzo wcześnie - już jako siedmiolatka. Po latach grania, obecnie skupia się na producenckiej stronie - i jak się okazuje, nie tylko filmów, ale również sztuk teatralnych.

Zobacz wideo Rodzina w życiu i rodzina na planie. Takich przypadków jest zaskakująco dużo

Angelina Jolie współpracowała z córką. Chodzi o spektakl na Broadway'u

Jej najnowsze dzieło to nowa wersja "The Outsiders", która swoją oficjalną premierę będzie miała 11 kwietnia na nowojorskim Broadway'u. Obecnie jednak odbywają się spektakle prapremierowe. W środę gwiazda pojawiła się na pokazie produkcji wraz z obsadą. Towarzyszyła jej m.in. 15-letnia córka Vivienne, która... współpracowała z nią przy produkcji sztuki. Angelina już w ubiegłym roku mówiła o tym, że nastolatka jest zainteresowana teatrem. Jolie wyjawiła "Daily Mail", że Vivienne wybrała ten projekt po obejrzeniu poprzedniej wersji produkcji "The Outsiders" w San Diego w zeszłym roku.

Viv przypomina mi moją mamę, ponieważ nie koncentruje się na byciu w centrum uwagi. (...) Bardzo  poważnie podchodzi do teatru. Ciężko pracuje, aby jak najlepiej zrozumieć, w jaki sposób można wnieść do teatru swój wkład 

- wyznała aktorka.

Angelina Jolie z córką na prapremierze. Oto jak się prezentowały

Angelina Jolie ochoczo pozowała do zdjęć z całą obsadą spektaklu. Na tę okazję aktorka wybrała elegancką czarną sukienkę z koronkowym elementem przy dekolcie i świecącym pasem w talii. Na wierzch założyła czarną marynarkę, a całość dopełniła czarnymi okularami przeciwsłonecznymi. Jak zwykle nie przesadzała z makijażem i postawiła na naturalną fryzurę - co w przypadku tak pięknych, zdrowych i lśniących włosów nie mogło prezentować się źle. Jej córka z kolei pozowała zupełnie bez makijażu, jak na nastolatkę przystało, w skromnej, sportowej, niebieskiej bluzie. Zarówno matce jak i córce uśmiechy nie schodziły z twarzy. Nie ma się zresztą co dziwić - wspólna praca potrafi umocnić relacje matki i córki. A więcej zdjęć Angeliny Jolie i Vivienne Jolie-Pitt znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.