Nie uwierzycie, co internauci wypatrzyli w lodówce Scotta Disicka. Kardashianki będą rozwścieczone

W mediach społecznościowych pojawił się kadr jednego odcinka "Z kamerą u Kardashianów". Jak się okazało, internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu. Chodzi o lodówkę Scotta Disicka.

"Z kamerą u Kardashianów" to reality show, który cieszy się popularnością od wielu lat. Fani od wielu lat oglądają codzienność słynnej rodziny. Nie da się ukryć, że nie brakowało w nim różnych kontrowersji. Jednym z bohaterów jest Scott Disick. Jest to były ukochany Kourtney Kardashian. W jednym z odcinków doszło do nietypowej sytuacji z udziałem mężczyzny. Fani dopatrzyli się pewnego szczegółu. 

Zobacz wideo Jak wyglądać jak Kim Kardashian? Ten trik makijażowy może się przydać

"Z kamerą u Kardashianów". Nie uwierzycie, czego dopatrzyli się internauci. Chodzi o Scotta Disicka 

W jednej ze scen serialu "Z kamerą u Kardashianów" Scott Disick otwiera lodówkę. Interesująca dla fanów była jednak zawartość. Widzowie dopatrzyli się znanego leku. Wyszło na jaw, że mężczyzna zażywa środek o nazwie Mounjaro. Jest to jeden z nowszych leków przeciwcukrzycowych. Wpływa również na redukcję masy ciała. Widzowie byli w szoku, że produkcja nie wycięła tego kadru z odcinka. W mediach społecznościowych pojawiło się dużo wpisów na ten temat, szczególnie że Disick w ostatnim czasie zdecydowanie schudł. Zagraniczny portal Daily Mail przytoczył komentarz anonimowego informatora. "Nie jest chory i nie bierze narkotyków. Kourtney nigdy nie pozwoliłaby Scottowi spędzać tak dużo czasu z ich dziećmi, gdyby popadał w uzależnienie. Scott zaczął brać Ozempic (lek o podobnym działaniu do Mounjaro - przyp. red), ponieważ miał poważne problemy z przyrostem masy ciała. W zeszłym roku o tej porze uważał się za grubego - czytamy na portalu Daily Mail. Co sądzicie? Po więcej zdjęć Scotta Disicka zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Kim Kardashian poprawiła sobie wygląd dłoni? Ekspertka nie ma wątpliwości

Ostatnio zrobiło się głośno o Kim Kardashian. Po Met Gali w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat jej dłoni. Internauci byli przekonani, że się zmieniły. Dana Omari-Harrell, która prowadzi konto poświęcone medycynie estetycznej, postanowiła skomentować sprawę. Kobieta zebrała grono 200 tysięcy fanów w sieci. Co miała do powiedzenia? "Jeden z obserwujących zapytał, czy sądzę, że Kim robiła coś z dłońmi. Spojrzałam wstecz na jej zdjęcia z Met 2024 i tak, faktycznie" - napisała w poście. Wierzę, że wykonała resurfacing laserowy [zabieg polegający na usunięciu całości lub części naskórka - przyp.red.] oraz wypełnienia" - podkreśliła w mediach społecznościowych. ZOBACZ TEŻ: Kim Kardasian pozowała do zdjęć z dyndającą metką z tyłu sukienki. Nikt nie zwrócił jej uwagi

Kim KardashianKim Kardashian Fot. @VOGUE / YouTube / screenshot

Oglądacie "Z kamerą u Kardashianów"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.