Po tych zdjęciach plotki o rozwodzie Lopez i Afflecka przybrały na sile. Są nowe "dowody"

Czy małżeństwo Jennifer Lopez i Bena Afflecka rzeczywiście wisi na włosku? Po najnowszych zdjęciach aktora wiele osób nie ma już wątpliwości.

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest bardzo długa. Celebryci poznali się lata temu na planie filmowym. Szybko pojawiło się między nimi uczucie. Media rozpisywały się o tym, że Affleck i Lopez staną na ślubnym kobiercu. Ostatecznie celebryci się rozstali, jednak ich drogi ponownie złączyły się w 2021 roku. Niedługo później Affleck oświadczył się Lopez i wzięli ślub w małej kapliczce w Las Vegas. Od jakiegoś czasu w mediach głośno jest o kryzysie w związku celebrytów. 16 maja zostali jednak przyłapani podczas wspólnego wyjścia na szkolne przedstawienie pociechy aktora. Jak informował TMZ, oboje mieli założone obrączki. Od tego czasu coś się jednak zmieniło.

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka opowiedziała o rozwodzie. Wspomniała też o randkach

Ben Affleck przyłapany bez obrączki. To koniec małżeństwa z Jennifer Lopez?

Ostatnio Ben Affleck został sfotografowany podczas przejażdżki autem marki BWM po ulicach Los Angeles. Uwagę na zdjęciach zwróciły ręce aktora. Z jego palca zniknęła obrączka, co dla wielu fanów "Bennifer" jest dowodem na to, że w małżeństwie celebrytów rzeczywiście źle się dzieje. Przypomnijmy, że niedawno informator portalu In Touch przekazał, że Jennifer Lopez i Ben Affleck nie mieszkają już razem. Podobno aktor ma zamiar skupić się teraz na pracy oraz dzieci. "Zmierzają do rozwodu i chociaż raz [Ben - przyp.red.] nie jest winien" - mówił informator. Sądzicie, że brak obrączki na palcu aktora rzeczywiście oznacza rozstanie? Jeśli chcecie zobaczyć wspólne zdjęcia Jennifer Lopez i Bena Afflecka, to zajrzyjcie do galerii na górze strony. 

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli na wakacjach. "Zamienił zwykłą wycieczkę w dramatyczną grę"

W styczniu 2024 roku media informowały o kłótni Jennifer Lopez i Bena Afflecka, którzy przebywali na Karaibach. Podczas rozmowy doszło między nimi do spięcia. Aktor ze zdenerwowania kładł ręce na głowie. Jego zachowanie skomentowała dla "The Mirror" ekspertka od mowy ciała, Judi James. "Ben Affleck zamienił zwykłą wycieczkę na zakupy w jednoaktową, dramatyczną grę, którą wyraził swoją mową ciała. [...] Nie jest to partner, z którym dziewczyna chciałaby się wybrać na zakupy. [...] Dramatyczne gesty uniesionych dłoni i ciągłe łapanie się za głowę, zamknięte oczy, to zwykle wiąże się z dezorientacją, frustracją lub niepokojem" - przekazała. ZOBACZ TEŻ: Małżeństwo Lopez i Afflecka chyli się ku upadkowi? Gwiazda zareagowała na wymowny wpis

Myślisz, że Jennifer Lopez i Bez Affleck rzeczywiście się rozwiodą?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.