Jennifer Lopez i Ben Affleck w końcu widziani razem! Co z rozwodem? Ten szczegół mówi wiele

W mediach huczało do plotek o rozwodzie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Para została przyłapana po kilkudziesięciu dniach. Co dalej z ich związkiem?

Jennifer Lopez i Ben Affleck są ze sobą po raz drugi. Pierwszy raz zostali parą w 2002 roku i choć mieli już wyznaczoną datę ślubu, do zawarcia małżeństwa nie doszło. Rozstanie ogłoszono z początkiem 2004 roku. Okazuje się, że aktorzy postanowili dać sobie drugą szansę. "Bennifer" powróciła w 2021 roku. Zdecydowali się również na zawarcie związku małżeńskiego i powiedzieli sobie "tak" w 2022 roku. Najnowsze medialne doniesienia nie były jednak pozytywne - mówiono o rozstaniu celebrytów. Para pokazała się publicznie po ponad miesiącu.

Zobacz wideo Wokół Pawła Domagały jest teraz dużo rozwodów

Jennifer Lopez i Ben Affleck przyłapani razem. W powietrzu unosi się rozwód? Ten szczegół mówi wiele 

Według Portal In Touch podobno w małżeństwie Lopez i Afflecka nie jest dobrze. "Zmierzają do rozwodu i chociaż raz (Ben - red.) nie jest winien" - mówił informator portalu. Dodał również, że aktor wyprowadził się ze wspólnej rezydencji i skupia się na pracy oraz dzieciach. Jak poinformował portal TMZ, 16 maja aktorzy zostali sfotografowani podczas jednego wydarzenia, choć przybyli na nie osobno. Wspierali nastoletniego syna celebryty Fina podczas szkolnego przedstawienia. Gdy opuszczali budynek widziano, że oboje noszą obrączki na palcach. Czy to znak, że para jednak nie zdecyduje się na rozwód? Na zdjęciach było również widać, jak aktor odbierał żonę i jej 16-letną córkę, Emmę. Później odwiózł je do rezydencji w Beverly Hills. On sam udał się do domu w Brentwood.

Para jest obecnie zaangażowana w różne projekty zawodowe. Lopez kręciła film i promowała produkcję, w której odegrała główną rolę. Ben Affleck również bierze udział w zdjęciach do filmu, a także pojawił się na koncercie. Ostatni raz małżonkowie byli widziani razem 30 marca w Nowym Jorku. 

Jennifer Lopez polubiła post o związkach. Szuka przyczyny niepowodzenia małżeństwa?

Niedawno zauważono, że aktorka polubiła w mediach społecznościowych post dotyczący niezdrowych relacji w związku. Kobieta, która zawodowo zajmuje się relacjami, poinformowała, że J.Lo polajkowała jej post, w którym opisywała niezdrowe dla relacji cechy osobowości. Później instagramerka poprosiła, by ludzie "nie drążyli" i byli wyrozumiali dla Lopez, bo przecież "jest tylko człowiekiem". "Nie wiem, czy się rozwiodą. Mam nadzieję, że nie. (...)" - prosiła na Instagramie. Zdjęcia aktorów znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Jennifer Lopez, Ben AffleckJennifer Lopez, Ben Affleck Kryzysy u Lopez, https://www.youtube.com/watch?v=600RzTL3mXA, https://www.youtube.com/watch?v=yKik2hAY9OU

Kto najbardziej pasował do J.Lo?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.