26-letnia aktorka znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Policja mówi o "podejrzanej" śmierci

Sophia Leone została znaleziona martwa w mieszkaniu. Policja początkowo podejrzewała samobójstwo, ale w sprawie właśnie pojawiły się nowe informacje. Głos zabrała matka dziewczyny. Kobieta przyznała, że córka niedawno się z nią kontaktowała.

Sophia Leone Na początku marca media obiegła informacja o śmierci 26-letniej Sophii Leone, aktorki filmów dla pełnoletnich. Leone zaczęła występować w tej kategorii filmów jako 18-latka. Na swoim koncie miała ponad 80 produkcji. Aktorka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Nowym Meksyku na początku marca. Agencja 101 Modeling z siedzibą w Los Angeles, z którą współpracowała Leone, poinformowała, że śledztwo w sprawie jej śmierci badane jest pod kątem zabójstwa. Dochodzenie w sprawie śmierci aktorki nadal twa, ale w sprawie właśnie pojawiły się nowe fakty. Głos zabrała mama Leone. Kiedy skontaktowała się z nią policja, kobieta przyznała, że od ponad doby nie miała żadnego kontaktu z córką. 

Zobacz wideo Aldona Orman miała wypadek w Albanii. Zdradza, że groził jej paraliż do końca życia. Wspomina też sepsę i śmierć kliniczną

Śmierć Sophii Leone. Matka 26-latki zabrała głos w sprawie

O śmierci Sophii Leone poinformował jej ojczym Mike Romero. Mężczyzna zorganizował zrzutkę pieniędzy na stronie GoFundMe, aby zebrać środki na opłacenie pogrzebu 26-latki. "W imieniu jej matki i rodziny z ciężkim sercem muszę podzielić się wiadomością o śmierci naszej ukochanej Sophii. Nagła strata Sophii pozostawiła jej rodzinę i przyjaciół zdruzgotanych i zszokowanych. Sophia była ukochaną córką, siostrą, wnuczką, ciocią i przyjaciółką. Ogromnie kochała zwierzęta. Uwielbiała podróże i zawsze znalazła sposób, by wszyscy wokół niej się uśmiechali" - napisał.  Policja badała śmierć Leone pod kątem zabójstwa i napadu rabunkowego. Jak donosi TMZ matka aktorki twierdzi, że jej córka przed śmiercią skontaktowała się z nią. Sophia była pod wpływem alkoholu i w rozmowie z matką przyznała, że ma myśli samobójcze. Policja nadal próbuje rozwikłać przyczyny zgonu dziewczyny, a jej śmierć nadal uważają za podejrzaną. Z kolei rodzina zmarłej podała: "Żeby było jasne, śmierć Sophii jest badana pod kątem rabunku i zabójstwa. Zrobimy sobie przerwę od mediów społecznościowych, ponieważ wszystko to jest trudne". 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222

Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111

Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji, jak pomóc sobie lub innym, oraz kontakty do organizacji pomagających osobom w kryzysie i ich bliskim.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

 
 
Czy interesują cię kryminalne historie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.