Shannen Doherty przeszła operację mózgu tuż po tym, jak odkryła zdradę. "Poszłam pod nóż, dowiedziawszy się, że mąż miał romans"

Shannen Doherty od dawna choruje na raka. W obliczu tej ciężkiej choroby nie mogła jednak liczyć na wsparcie męża Kurta Iswiarenki. Aktorka była bowiem przez niego zdradzana.

Życie nie oszczędziło amerykańskiej gwiazdy na wielu płaszczyznach. Najpierw dowiedziała się o raku piersi, który spowodował przerzuty do mózgu, a potem na jaw wyszła wieść o niewierności jej partnera. Kochanką jej męża została jego własna menadżerka. O tym gwiazda dowiedziała się tuż przed poważną operacją.

Zobacz wideo Z jakiego powodu Doherty opuściła "Beverly Hills 90210"?

Shannen Doherty przeszła operację mózgu. I to bez wsparcia męża

Mimo haniebnego czynu partner gwiazdy, czyli Kurt Iswarienko chciał jej towarzyszyć w tych ciężkich chwilach. Aktorka jednak nie miała zamiaru przyjmować pomocnej dłoni ze strony niewiernego męża. - Poszłam pod nóż wcześnie rano, dowiedziawszy się, że moje małżeństwo w zasadzie się skończyło, że mój mąż miał romans przez dwa lata. On chciał mi towarzyszyć, wiedziałam o tym, ale poczułam się oszukana - wspomina w podcaście "Let's Be Clear with Shannen Doherty". Odkrycie prawdy było dla Doherty niezwykle bolesne. - Pod koniec dnia poczułam się niesamowicie niekochana przez osobę, z którą byłam przez 14 lat, przez osobę, którą kochałam całym sercem - wyznała aktorka. Chciała ponadto dowiedzieć się, z jakiego powodu została zdradzona. Miała bowiem obsesję na punkcie docierania do prawdy.

Jeśli spędziliście razem 14 lat i zdradziliście, czy ta osoba nie zasługuje na absolutną prawdę, niezależnie od tego, jak bardzo ją to skrzywdzi? - pytała w podcaście.

Shannen Doherty o raku i zdradzieShannen Doherty o raku i zdradzie People

Shannen Doherty wspomina o swoich dawnych małżeństwach

Związek małżeński aktorki z Kurtem Iswiarenko oficjalnie zakończył się w 2023 roku. Wcześniej związana była z Ashleyem Hamiltonem i Rickiem Salomonem, do czego nawiązała we wspomnianej rozmowie. - To było żenujące... Jestem przerażona, że nie mogę utrzymać związku. (...) Trzy razy poniosłam porażkę w małżeństwie, ale nadal wierzę w miłość - wyznała gwiazda. Dodała ponadto, że jest w pewnym stopniu winna rozpadowi ostatniego związku. - Biorę na siebie część odpowiedzialności za rozpad naszego małżeństwa - właściwie to nieprawda. Ujmę to inaczej: nie biorę odpowiedzialności za upadek naszego małżeństwa, biorę odpowiedzialność za pewne kwestie - oznajmiła. Po zdjęcia aktorki zapraszamy do galerii na górze strony. 

Shannen Doherty o raku i zdradzieShannen Doherty o raku i zdradzie People

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.