Bruce Willis świętował z rodziną. Córka opublikowała poruszające wideo z ojcem

Bruce Willis choruje na demencję czołowo-skroniową, w związku z czym musiał zakończyć swą karierę aktorską i producencką. Jego tempo życia uległo spowolnieniu. Aktor koncentruje się obecnie na spędzaniu czasu z bliskimi, co możemy zaobserwować na Instagramie.

Bruce Willis jest znany z takich produkcji jak "Szklana pułapka", "Szósty zmysł" czy "Pulp Fiction". Zdobył rozgłos na całym świecie, dlatego też mnóstwo fanów bardzo przeżywa to, co od pewnego czasu dzieje się z aktorem. W zdrowiu i chorobie zawsze mógł liczyć na żonę Emmę Heming, a także na córki: Rumer Glenn, Scout LaRue, Tallulah Belle, Evelyn oraz Mabel. Jedna z nich opublikowała ostatnio poruszające InstaStories z ojcem.

Zobacz wideo Poznajcie najwazniejsze role Bruce'a Willisa

Bruce Willis w Święto Dziękczynienia. Uroczy gest

32-letnia córka gwiazdora podobnie jak on, spełnienie odnalazła w aktorstwie. Scout LaRue znamy chociażby z "Włamania na śniadanie". Kiedy ogłoszono publicznie chorobę jej ojca, nie kryła wdzięczności w stosunku do fanów, którzy zasypali ją czułymi wiadomościami. - To było wczoraj tak surrealistyczne, dzielenie się czymś tak osobistym. Nie wiedziałam, jak to zostanie odebrane. Miałam nadzieję na trochę miłości i współczucia, ale naprawdę nigdy nie mogłabym przewidzieć głębi i szerokości miłości, jaką wczoraj otrzymaliśmy jako rodzina. Uderzyło mnie to ile miłości, energii i modlitw jest wysyłanych w kierunku mojego tatusia. Jestem bardzo wdzięczna za waszą miłość i wdzięczna, gdy słyszę, ile mój tata dla was znaczy. Dziękuję wszystkim, którzy się ze mną skontaktowali, kocham i doceniam z całego serca. Zajmie mi trochę, żeby wszystkim odpowiedzieć - oznajmiła na Instagramie. Ostatnio mogliśmy zauważyć wzruszające zdjęcia Scout LaRue z Willisem z okazji Święta Dziękczynienia. Uśmiechnięta córka pozowała, trzymając czule dłoń chorego ojca. Na innej fotografii przytula dłoń aktora. Napisała pod zdjęciem "Mój facet". Z ostatnich doniesień wiemy, że niestety stan Willisa uległ pogorszeniu. Więcej zdjęć gwiazdora z rodziną znajdziecie w naszej galerii.

Bruce Willis, Scout LaRue WillisBruce Willis, Scout LaRue Willis Bruce Willis z córką w święto, https://www.instagram.com/scoutlaruewillis/

Bruce Willis może nadal liczyć na wsparcie byłej żony

Pierwszą wybranką, z którą aktor stanął na ślubnym kobiercu była Demi Moore. Małżeństwo zakończyło się w 2000 roku, a jego owocem są trzy córki. Była para nadal utrzymuje pozytywne relacje, co widać także na Instagramie. Święto Dziękczynienia aktor spędził z byłą i obecną partnerką. Pod rodzinnym zdjęciem żona gwiazdora dodała wzruszający opis. "Jestem wdzięczna, że znam taką miłość. Życzę wszystkim szczęśliwego Święta Dziękczynienia" - oznajmiła dumna Emma Heming. 

Rodzina Bruce'a WillisaRodzina Bruce'a Willisa Bruce Willis z rodziną, https://www.instagram.com/demimoore/

Więcej o:
Copyright © Agora SA