Heidi Klum tradycyjnie dała upust kreatywności na Halloween. Przebrała się za pawia

Heidi Klum uwielbia przebierać się na Halloween. Jej stroje są zawsze szeroko komentowane. Jesteście ciekawi, jak wyglądała w stroju pawia?

Heidi Klum to jedna z najpopularniejszych modelek na świecie. Na Instagramie śledzi ją aż 11,7 mln użytkowników, którzy bacznie obserwują wrzutki z życia gwiazdy. Jak co roku głośno zrobiło się o stroju halloweenowym modelki. Na swojej imprezie pojawiła się w stroju pawia. Towarzyszyli jej przy tym modele, którzy nie odstawali charakteryzacją.

Zobacz wideo Klum na jachcie spędza miesiąc miodowy

Heidi Klum jako paw. "Zawsze znajdzie sposób, aby przebić swoje poprzednie kostiumy"

Modelka była już przebrana za człowieka bez skóry, kobietę-kosmitkę, seniorkę, robaka, a także motyla. Każda ze stylizacji została wykonana z najwyższą starannością. W żadnej z nich nie można było rozpoznać modelki. W tym roku z kolei wystąpiła jako paw. Założyła aksamitny, niebieski kombinezon, a także pawią maskę. Częścią stylizacji byli także... artyści z Cirque du Soleil. Oni również mieli barwne wachlarze, a jeden z nich wystąpił w stroju pawiego jaja. Wszyscy dumnie pozowali na ściance. "Zawsze znajdzie sposób, aby przebić swoje poprzednie kostiumy", "Królowa Halloween nie bez powodu!", "Super kreatywne" - piszą zachwyceni fani modelki. Jesteście ciekawi, jak wyglądała tegoroczna charakteryzacja Heidi Klum? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Heidi KlumHeidi Klum Heidi Klum jako ciało obce w Halloween, https://www.youtube.com/watch?v=NoJ9QI5sv6E

Halloweenowe imprezy Heidi Klum to ogrom pracy

Modelka zakochała się w świecie duchów. Na tyle mocno, że od lat organizuje imprezę halloweenową dla gwiazd. - W Halloween nie przesypiam nocy. Nawet nie macie pojęcia, jak to jest. Przecież organizacja nie trwa jeden dzień. Zawsze dopinam wszystko na ostatni guzik z nadzieją, że znów się uda - wyznała Klum w rozmowie z "People". Imprez modelki nie da się przebić. Nie brakuje na nich elementów show, ścianki oraz innych atrakcji dla gości. Pomysł na strój halloweenowy powstaje już rok przed planowaną imprezą. Klum przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych w 1993 roku i wtedy od razu wiedziała, że musi wypełnić swą kreatywnością 31 października. - Brakowało mi tylko fantastycznej imprezy. Stwierdziłam, że to moja wielka szansa - mówiła w rozmowie z "The Hollywood Reporter" w 2018 roku. 

Heidi KlumHeidi Klum Heidi Klum jako robak na Halloween, https://www.youtube.com/watch?v=RHqXV-Pkuw4

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.