Selma Blair żegna Matthew Perry'ego. Uwodziła go w "Przyjaciołach". "Kochałam go bezwarunkową miłością"

Matthew Perry nie żyje. Aktora wspomniała jego wieloletnia przyjaciółka Selma Blair. Para przed laty miała okazję spotkać się na planie serialu "Przyjaciele". W kilku krótkich słowach opisała, kim dla niej był i jak bardzo zaskoczyły ją te tragiczne wieści.

29 października media obiegła smutna informacja o śmierci Matthew Perry'ego, aktora, którego widzowie pokochali za rolę Chandlera Binga w kulturowym amerykańskim serialu "Przyjaciele". W mediach społecznościowych pojawiają się pierwsze reakcje na te przykre wieści. Oficjalne oświadczenie opublikowało m.in. studio Warner Bros, a także premier Kanady Justin Trudeau. Wśród celebrytów Perry'ego wspomniała aktorka Selma Blair, która nazwała go swoim "najstarszym przyjacielem". 

Zobacz wideo Aldona Orman miała wypadek w Albanii. Zdradza, że groził jej paraliż do końca życia. Wspomina też sepsę i śmierć kliniczną. Jak wyszła z traumatycznych przeżyć?

Matthew Perry nie żyje. Aktorka Selma Blair wspomniała go na Instagramie. "Słodkich snów Matty"

Matthew Perry został znaleziony martwy w jacuzzi w swojej posiadłości w Los Angeles. Miał 54 lata. Według wstępnych ustaleń policji nic nie wskazuje na to, aby w jego śmierć zamieszane były osoby trzecie. Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny. Jako jedna z pierwszych na odejście aktora zareagowała Selma Blair, która miała okazję współpracować z Perrym na planie serialu "Przyjaciele". Aktorka pojawiła się w dziesiątym odcinku dziewiątego sezonu jako jego atrakcyjna współpracowniczka Wendy. Wyjątkowo urodziwa koleżanka z biura, która w przeszłości zdobyła tytuł Miss Oklahomy, próbowała uwieść Chandlera ku przerażeniu Moniki (Courteney Cox). Na Instagramie Selma Blair opublikowała kilka wzruszających słów. Widać, że od lat pozostawali w bliskim kontakcie. "Mój najstarszy przyjaciel. Wszyscy kochaliśmy Matthew Perry'ego, a ja w szczególności. Każdego dnia. Kochałam go bezwarunkową miłością, a on kochał mnie. Jestem wstrząśnięta. To złamało mi serce. Słodkich snów, Matty" - napisała. 

'Przyjaciele'. Selma Blair i Matthew Perry'Przyjaciele'. Selma Blair i Matthew Perry 'Przyjaciele'. Selma Blair i Matthew Perry; fot. screen youtube.com/Christmas in Tulsa [Friends]

Matthew Perry od lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. "Lekarze powiedzieli mojej rodzinie, że mam dwa procent szans na przeżycie"

Zaledwie rok temu Matthew Perry wydał biografię "Przyjaciele, kochankowie i wielka straszna rzecz", w której wyznał, że od lat zmagał się z uzależnieniem, a największe spustoszenie w jego organizmie spowodowało zażywanie leków przeciwbólowych z grupy opioidów. W najgorszym momencie życia trafił do szpitala, gdzie spędził dwa tygodnie w śpiączce, a kolejne pięć musiał pozostać w placówce. - Kiedy po raz pierwszy przyjęto mnie do szpitala, lekarze powiedzieli mojej rodzinie, że mam dwa procent szans na przeżycie. Zostałem wyposażony w urządzenie, które wykonuje wszystkie czynności oddechowe za twoje serce i płuca - powiedział w rozmowie z magazynem "People". Więcej o uzależnieniach aktora i jego problemach zdrowotnych przeczytasz tutaj.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.