Kardashianki do perfekcji opanowały przerabianie zdjęć. Tak wyglądają bez filtrów upiększających

Kardashianki w mediach społecznościowych zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jednak patrząc na zdjęcia wykonane przez fotoreporterów nie można nie odnieść wrażenia, że kadry te nieco różnią się od tych, które pojawiają się na ich instagramowych profilach. Sami zobaczcie.

Ród Kardashianów jest jednym z najpopularniejszych w show-biznesie. Słynne Amerykanki wyznaczają trendy, a ich fani marzą o tym, aby wyglądać tak jak one. Instagramowe profile celebrytek wypełnione są kadrami z egzotycznych podróży, sesji zdjęciowych i przyjęć, na których zawsze prezentują się rewelacyjnie. Jednak nie od dziś wiadomo, że Kardashianki chętnie korzystają z rozmaitych filtrów oraz wysmuklających i upiększających aplikacji, dzięki którym uzyskują nieskazitelny wygląd. Jak jest w rzeczywistości? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian nie ukrywa, że przez lata walczyła z kompleksami. Rówieśnicy wytykali jej, że nie jest szczupła, ani atrakcyjna. Wciąż porównywano ją do sióstr, a do tego nazywana była "najbrzydszą z Kardashianek". Takie komentarze fatalnie wpłynęły na jej samoocenę i jednocześnie zmotywowały ją do wprowadzenia zmian nie tylko trybu życia, ale również poprawienia urody. Podobno na operacje plastyczne wydała trzy miliony dolarów. 

Pomimo tego, że z całej rodziny przeszła największą metamorfozę, to wszystko wskazuje na to, że wciąż nie jest zadowolona z tego, jak wygląda. Khloe Kardashian ma słabość do retuszowania zdjęć i majstrowania przy twarzy. Dobrze pokazują to kadry ze ślubu jej siostry. Po lewej jest fotografia, którą celebrytka opublikowała na Instagramie, a po prawej, wykonana przez fotoreporterów. 

Khloe KardashianKhloe Kardashian Instagram/@khloekardashian, EAST NEWS

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian również bardzo dba o to, jakie zdjęcia umieszcza na profilach w mediach społecznościowych i chętnie korzysta z Photoshopa czy popularnych filtrów. Skoro ślub celebrytki został wywołany do tablicy, to przyjrzyjmy się kadrom z jej Instagrama, które delikatnie mówiąc, nieco różnią się od tych, które znienacka wykonano pannie młodej. 

Kourtney KardashianKourtney Kardashian Instagram/@kourtneykardash, EAST NEWS

Kylie Jenner

Przy zdjęciach kombinuje także Kylie Jenner. Wrzucane przez nią "spontaniczne" fotografie są szczegółowo selekcjonowane i poprawiane w programie graficznym. Nie inaczej było w przypadku kadrów z wesela Kourtney. 

Kylie JennerKylie Jenner Instagram/@kyliejenner, EAST NEWS

Co jakiś czas Kylie Jenner przy retuszowaniu zdjęć zalicza wpadki. Bywa tak, że pragnienie perfekcyjnego wyglądu nie sprowadza się tylko do usuwania fałdek i wygładzania twarzy, ale również obejmuje części garderoby. Kilka lat temu Kylie Jenner opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym miała brudną podeszwę buta. Kadr szybko zniknął z sieci, a po chwili pojawił się z pozoru identyczny, ale z wyczyszczonym w programie do obróbki zdjęć obuwiem. Innym razem wyszczuplając talię i podkreślając pupę, przy okazji "poprawiła" tło, na którym pozowała. 

Kim Kardashian

Fotografie Kim Kardashian z Instagrama są idealnie gładkie, bez niedoskonałości. Celebrytka inaczej wygląda na zdjęciach fotoreporterów, które są pozbawione retuszu. W naturalnej wersji możemy dostrzec drobne zmarszczki czy niedoskonałości skóry. Bez wątpienia w takim wydaniu jest bardziej prawdziwa.

Kim KardashianKim Kardashian Instagram/@kimkardashian, Agencja Wyborcza.pl

Kris Jenner

Na koniec przyjrzyjmy się zdjęciom Kris Jenner. Podobnie jak jej córki, 67-latka również lubi bawić się w zmienianie rysów twarzy, a także wygładzenie zmarszczek. Zestawienie poniżej chyba mówi samo za siebie.

Kris JennerKris Jenner Instagram/@krisjenner, EAST NEWS

Więcej zdjęć Kardashianek znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA