Figura Kylie Jenner to magia Photoshopa? Została przyłapana na poprawianiu zdjęć. "Kanapa faluje"

Internauci zarzucili Kylie Jenner, że poprawia zdjęcia w Photoshopie, tak nienaturalnie wyszczuplić swoją sylwetkę. I faktycznie, ktoś tu nieumiejętnie wyretuszował zdjęcia.
Zobacz wideo

Kylie Jenner pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na, których pozuje z koleżanką. Obie panie spędzają czas na brytyjskiej wyspie Turks i Caicos. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy z komplementami. Jednak spostrzegawczy internauci dopatrzyli się, że dwie fotografie Jenner zostały nieumiejętnie wyretuszowane w Photoshopie. 

Kylie Jenner poprawia zdjęcia w Photoshopie

I faktycznie, kiedy przyjrzymy się fotografiom (obie w galerii, w górnej części artykułu) widać, że Jenner przesadziła z programem do obróbki zdjęć. Śladem tego są dziwnie wygięte paski na kanapowych poduszkach a także falujący chodnik.  

Następnym razem przed użyciem Photoshopa, upewnij się, że nie siedzisz przy poduszce z paskami.
Kanapa faluje.
A luka między ręką a kolanem? Ręka wyraźnie powinna opierać się na tym kolanie. 
Photoshopowa wpadka - pisali. 

Fanom Kylie Jenner nie spodobało się też, że ich idolka poprawia swoje zdjęcia. Wyszczuplając talię i podkreślając pupę, kreuje nierealistyczne standardy piękna. Tym samym wpędza młode dziewczyny w kompleksy. Te bowiem wierzą, że dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom w końcu będą wyglądały jak ich idolka. No cóż, okazuje się, że bez pomocy Photoshopa nikt nie ma tak idealnej sylwetki. 

To nie pierwszy raz, kiedy jedna z Kardashianek przesadziła z Photoshopem. Na jednym ze zdjęć Khloe Kardashian internauci doliczyli się u niej 14 palców. Innym razem poprawiając swoją figurę, nie zauważyła, że wyszczupliła też... samochód.

AG 

Więcej o: