Pasierbica Siergieja Ławrowa pławi się w luksusie. Za gotówkę kupiła drogi apartament

Siergiej Ławrow jest rosyjskim ministrem spraw zagranicznych i jednym z najbliższych współpracowników Władimira Putina. Chroni swoje życie prywatne, ale wiadomo, że ma dwójkę dzieci. Wyszło na jaw, jak wygląda i czym zajmuje się jego pasierbica. 26-latka żyje jak prawdziwa księżniczka.

Więcej informacji na temat aktualnej sytuacji w Ukrainie znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Trwa wojna w Ukrainie. Jak poinformowała Straż Graniczna, od 24 lutego do Polski przyjechało ponad półtora miliona uchodźców. Żołnierze Władimira Putina, widząc ducha walki ukraińskiego narodu, zmienili taktykę i terroryzują cywilów. W czasie gdy ukraińska młodzież walczy za ojczyznę, ich rówieśnicy wywodzący się z rosyjskich elit nie wyglądają na przejętych wojną. Media pod lupę wzięły prywatne życie Sergieja Ławrowa. Polityk doczekał się jednej córki ze związku z Marią Aleksandrowną (od 20 lat jego partnerką jest Svetlana Polyakova). Kobieta z poprzedniego małżeństwa ma córkę, która dzięki matce całkowicie odmieniła swoje życie. Pławi się w luksusie, co chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najbogatsi Rosjanie wspierają Putina... z USA czy Seszeli. Ich dzieci i bliscy pławią się w luksusie

Zobacz wideo Od lat popierają Putina. Teraz odczuli to na własnej kieszeni

Pasierbica Siergieja Ławrowa pławi się w luksusach. Tak wygląda jej życie 

Życie Siergieja Ławrowa, podobnie jak Władimira Putina, owiane jest tajemnicą. Wiadomo, że polityk ma 39-letnią córkę Jekaterinę, która nie mieszka jednak w Rosji. Kobieta na stałe osiadła w Nowym Jorku. Nie wiadomo, jakie relacje łączą ją z ojcem. W 2016 roku razem z koleżanką Anastazją Karniejewą, która również jest dzieckiem bliskiego współpracownika Putina, założyła firmę Smart Art. Zajmują się między innymi obsługą wystaw sztuki. 

 

ZOBACZ: Pogłoski o podwójnym życiu Ławrowa nie milkną. Rzekomą kochankę miał zatrudnić w MSZ

Ławrow w 2000 roku związał się ze Swietłaną Poliakową. Kobieta sporo zyskała na związku z przyjacielem Putina. Wcześniej pracowała jako aktorka i restauratorka. Od 2014 roku ma ciepłą posadę w ministerstwie. Również jej córka z poprzedniego małżeństwa podniosła swój komfort życia. Polina ma 26 lat i studiuje na prestiżowym Imperial College w Londynie. Warto wspomnieć, że czesne na tej uczelni wynosi zawrotne ok. 53 tys. złotych. 

Jej konto na Instagramie jest już ustawione jako prywatne, ale wcześniej chętnie chwaliła się luksusowym życiem. Jak udało się ustalić, Polina w wieku zaledwie 21 lat kupiła za gotówkę apartament na luksusowej Kensington High Street, za który zapłaciła 4,4 mln funtów (ok. 25 mln złotych). Swego czasu również publikowała na Instagramie zdjęcia z moskiewskiego apartamentu matki, w którym ta mieszka razem z Ławrowem. W opisie dodała, że "nie ma to jak w domu". Przepych we wnętrzach aż bije po oczach. Na marmurowym stole można zauważyć ogromny bukiet świeżo ciętych kwiatów, a także portret samego Ławrowa.

Pasierbica Sergieja Ławrowa pławi się w luksusach. Tak wygląda jej życiePasierbica Sergieja Ławrowa pławi się w luksusach. Tak wygląda jej życie Fot. Screen/ Twitter/ @pevchikh

Wydaje się, że największą pasją w życiu Poliny są imprezy, luksusowy tryb życia i okazjonalnie gra w tenisa. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: