Stanisława Celińska napisała wiersz do Władimira Putina. Internauci oniemieli z wrażenia

Stanisława Celińska zaimponowała fanom, publikując na Facebooku wiersz własnego autorstwa, który skierowała do rosyjskiego dyktatora. Internauci nie kryli zachwytów. "Wielki szacunek dla pani talentu, postawy i wrażliwości" - pisali.

Więcej na temat wojny w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Od ponad tygodnia trwa wojna w Ukrainie. Ze wszystkich zakątków świata płyną wyrazy wsparcia dla obywateli zaatakowanego kraju. Mnóstwo gwiazd i osób spoza show-biznesu zdecydowało się na znaczną pomoc finansową na rzecz uchodźców. Stanisława Celińska opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający wiersz, w którym zaapelowała do dziecięcej wrażliwości Władimira Putina. Większość internautów przyznała w komentarzach, że dyktator nie ma ludzkich odruchów, dlatego nie zrozumie treści apelu. Wiersz chwyta za serca.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najbogatsi Rosjanie wspierają Putina... z USA czy Seszeli. Ich dzieci i bliscy pławią się w luksusie

Zobacz wideo Dlaczego Putin podjął decyzję o wojnie? Ekspertka: Putin otoczył się szczelnym kordonem ludzi

Stanisława Celińska apeluje do dziecięcej wrażliwości Putina. Zadedykowała mu wiersz 

Stanisława Celińska na Facebooku opublikowała wzruszający wiersz swojego autorstwa zatytułowany "Odezwa do Putina". Nie tylko zaapelowała do dyktatora o zakończenie wojny, ale jej zdaniem nadchodzi koniec jego rządów.

Co powiesz temu chłopcu, którym kiedyś byłeś? Czy jeszcze żyje w tobie, czy już go zabiłeś? A miało być tak pięknie: pałac, złoto, sława, a teraz jest ci milsza najkrwawsza zabawa. Metalowe żołnierzyki ludźmi się stały i innych żołnierzyków pozabijały. A ty się cieszysz i ręce zacierasz, nie czujesz tego, że już umierasz?! - zaczęła.

W dalszej części artystka przywołała drastyczny wizerunek wojny, która zawsze najbardziej dotyka cywilów i najmłodszych obywateli. Zwróciła się do rosyjskiego dyktatora z prośbą o opamiętanie i przerwanie inwazji, nawiązując do jego dziecięcego sumienia. 

Bo spadają na ciebie łzy dziecięce i podnoszą wrogo zaciśnięte pięści. Opamiętaj się, lisie! Niech się otworzy jama twa. Uderz się w piersi nim spłynie ostatnia dziecięca łza. Jeżeli masz jeszcze resztki sumienia, wstrzymaj agresję i wszelkie zniszczenia. Do tego małego chłopca, co mieszka w tobie, wołam: Zdepcz mężnie szatana, wyzwól anioła. Uklęknij, świat przebłagaj, jeszcze masz minutę, jeszcze nie jest za późno na skruchę, pokorę, pokutę! - czytamy.

Wiersz aktorki dotknął serca fanów. Na samym Facebooku został udostępniony przez prawie sześć tysięcy osób. W komentarzach obserwatorzy byli pod wrażeniem nie tylko jej talentu, ale i wrażliwości. 

Piękne słowa, podziwiam pani talent i osobowość.
Wielki szacunek dla pani talentu, postawy i wrażliwości.
Piękne i wzruszające, oby trafiło do serc wielu - komentowali internauci.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Agora SA