Ashton Kutcher i Mila Kuni wesprą Ukrainę. Zadeklarowali ogromną kwotę

Mila Kunis pochodzi z Ukrainy. Aktorka i jej mąż, Ashton Kutcher, wyraźnie opowiedzieli się po stronie obywateli zaatakowanego państwa. Małżeństwo zadeklarowało też hojną darowiznę na rzecz uchodźców.

 Więcej aktualnych informacji na temat sytuacji w Ukrainie znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor dumna z sąsiadów oraz brata. Przyjęli uchodźców z Ukrainy

Trwa rosyjska inwazja na Ukrainę. Ze świata płyną wyrazy wsparcia dla ukraińskich obywateli. Wiele gwiazd zdecydowało się też na znaczną pomoc finansową na rzecz uchodźców. Na piękny gest zdobyli się też Ashton Kutcher i Mila Kunis. Aktorka urodziła się w Ukrainie.

Olgarchowie i ich dzieci wiodą luksusowe życieNajbogatsi Rosjanie wspierają Putina z Seszeli. Wiemy, na czym się dorobili

Wojna w Ukrainie. Ashton Kutcher i Mila Kunis przeznaczą trzy miliony dolarów na pomoc uchodźcom

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy, że Ashton Kutcher i jego żona wyrazili w mediach społecznościowych poparcie dla Ukrainy. Teraz postanowili wesprzeć ukraińskich obywateli także finansowo. Aktorska para zdecydowała się przeznaczyć na pomoc uchodźcom trzy miliony dolarów. Na Instagramie Kutchera pojawił się film, w którym małżeństwo potępiło działania władz Rosji oraz opowiedziało o zbiórkach, które prowadzone są na rzecz Ukraińców.

Wydarzenia, które miały miejsce w Ukrainie, są druzgocące. We współczesnym świecie nie ma miejsca na tego rodzaju niesprawiedliwy atak na ludzkość - powiedziała aktorka.

Gwiazdy zadeklarowały, że wpłacą równowartość zebranej kwoty aż do trzech milionów dolarów. Celem zbiórki jest zgromadzenie 30 milionów dolarów.

Zrzut ekranu TikTok, Władimir PutinTak wygląda willa Putina. Pokój zabaw i... złota szczotka klozetowa. Z lotu ptaka? Gigant

Mila Kunis i jej związek z Ukrainą

Mila Kunis urodziła się 1983 roku w Czerniowcach, znajdujących się na terenie dzisiejszej Ukrainy. W 1991 roku, u schyłku istnienia Związku Radzieckiego, przeniosła się wraz z rodzicami do Los Angeles. Aktorka przyznała, że w ojczyźnie żyło im się dobrze. Jej matka i ojciec chcieli jednak zapewnić lepszą przyszłość swoim dzieciom, dlatego zdecydowali się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: