"M jak miłość". Twórcy ogłosili zmiany. Ma to związek z wojną w Ukrainie

W związku z wojną w Ukrainie produkcja "M jak miłość" opublikowała na Facebooku oświadczenie. Twórcy serialu poinformowali o zmianach, które planują w związku z zaistniałą sytuacją. Zaapelowali też do widzów.

Więcej informacji na temat popularnych polskich seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Rosyjska inwazja w Ukrainie rozpoczęła się w ubiegły czwartek. Nasi wschodni sąsiedzi nadal dzielnie odpierają ataki wroga. W związku z trwającą sytuacją wiele firm i instytucji zdecydowało się nałożyć sankcje na Rosję. Polacy solidaryzują się ukraińskimi obywatelami. Wyrazy wsparcia płyną też ze strony osób znanych ze świata mediów i show-biznesu. W ubiegłą niedzielę Telewizja Polska zorganizowała specjalny koncert "Solidarni z Ukrainą", na którym wystąpili najbardziej znani polscy artyści. Wydarzenie zostało połączone ze zbiórką pieniędzy na pomoc dla naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Twórcy serialu "M jak miłość" także nie pozostają obojętni na wydarzenia w Ukrainie.

Wojna w Ukrainie. Twórcy "M jak miłość" zabrali głos

W związku z trwającą rosyjską inwazją w Ukrainie produkcja "M jak miłość" zdecydowała się na znaczne ograniczenie aktywności na profilach społecznościowych serialu.

Drodzy widzowie, w związku z wojną w Ukrainie nie pozostajemy obojętni i solidaryzujemy się z naszymi dzielnymi sąsiadami. W tym trudnym czasie ograniczamy komunikację i przekierowujemy energię i uwagę na działania, które niosą pomoc i wsparcie. Was również do tego zachęcamy. Twórcy, realizatorzy i aktorzy serialu "M jak miłość" - podano w facebookowym komunikacie.

Pomimo iż twórcy serialu postanowili ograniczyć aktywność w mediach społecznościowych, nowe odcinki "M jak miłość" nadal będą pojawiały się w TVP2 zgodnie z planem.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.