"Solidarni z Ukrainą". Justyna Steczkowska wzruszyła się po występie. Nagle wspomina o honorarium za koncert!

Koncert "Solidarni z Ukrainą" to nie tylko symboliczne wsparcie obywateli zaatakowanego przez Rosję kraju. TVP zbiera pieniądze na konkretną pomoc. Swoje honorarium potrzebującym postanowiła oddać też Justyna Steczkowska.

Więcej na temat wojny w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Telewizja Polska zorganizowała koncert "Solidarni z Ukrainą". Podczas show zbierane są pieniądze, które wesprą obywateli zaatakowanego przez Putina państwa. Gwiazdy zaangażowały się w pomoc - nie tylko wokalnie. Justyna Steczkowska całe honorarium postanowiła przeznaczyć na szczytny cel. Jej zdaniem najważniejsze jest teraz wsparcie dla dzieci.

Zobacz wideo Ciężka noc dla mieszkańców Charkowa. Rosjanie ostrzelali miasto

"Solidarni z Ukrainą". Justyna Steczkowska powiedziała, co zrobi z honorarium

Justyna Steczkowska ze sceny zapowiedziała, że całe wynagrodzenie, które powinna dostać za występ w TVP, przekaże na wsparcie ukraińskich dzieci.

Życzę wszystkim tym, którym, przyszło teraz żyć w niebezpiecznym i owładniętym wojną kraju, by jak najszybciej i najbezpieczniej wrócili do domu - powiedziała. 
Same życzenia nie wystarczą, liczy się każda realna pomoc. Swoje dzisiejsze honorarium przeznaczam dla dzieci, bo to dla nich wojna jest rzeczą trudną do zrozumienia. Żeby jak najszybciej mogły być dziećmi, żeby mogły się bawić, cieszyć i wrócić bezpiecznie do domu - stwierdziła wokalistka.

Podczas swojego występu była wyraźnie wzruszona. W pewnej chwili nie była już dłużej w stanie powstrzymywać łez.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie --> https://wiadomosci.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28151855,wojna-w-ukrainie-gdzie-uzyskac-pomoc.html

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28148032,ukraina-jak-pomoc-mieszkancom-kraju-juz-trwaja-zbiorki.html

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28149929,przyjaciele-z-ukrainy-tu-znajdziecie-uzyteczne-kontakty.html