Deynn i Majewski zorganizowali zbiórkę dla ofiar wojny w Ukrainie. Zebrali ogromną kwotę

Deynn i Majewski dołączyli do grona osób, które zaangażowały się w pomoc osobom poszkodowanym w wyniku konfliktu zbrojnego w Ukrainie. Influencerka pochwaliła się, że dzięki pomocy internautów na konto założonej przez nią i jej męża fundacji wpłynął milion złotych.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Fundacja "Unicorn" została założona przez Maritę i Daniela Majewskich. Słynna para youtuberów podjęła decyzję o rozpoczęciu działalność charytatywnej, bo jak sami twierdzą "pragną jednoczyć ludzi i czynić w ich kierunku dobro". Do tej pory fundacja pomogła między innymi w zbiórkach na rzecz Strajku Kobiet czy  Domu Samotnej Matki i Domu Dziecka w Krakowie. Teraz podobnie jak większość polskich celebrytów, postanowili uzbierać jak największą kwotę na pomoc humanitarną dla obywateli Ukrainy.

Żony i partnerki światowych przywódców. Czym się zajmują?Żony i partnerki światowych przywódców. Czym się zajmują? Nie każda chce żyć na świeczniku

Zobacz wideo Deynn reaguje na akcję #stopnienawiści

Deynn i Majewskii zaangażowali się w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie

Imponującym wynikiem influencerka pochwaliła się w opublikowanym na Instagramie poście. Deynn podziękowała wszystkim osobom, które zaangażowały się i wpłaciły pieniądze na tak ważny cel.

Zebraliśmy milion! @fundacja_unicorn. Będę wam dziękować, ile się da! Jesteście niesamowici, a wspólnie mamy ogromną moc - napisała Deynn.

W dalszej części wpisu partnerka Daniela Majewskiego szczegółowo wyjaśniła, na co zostaną przeznaczone uzbierane środki pieniężne.

Jesteśmy zaangażowani w ewakuację z Ukrainy poprzez kilka wynajętych przez nas autokarów, pomoc dla matek z dziećmi, w pomoc w dostarczaniu sprzętu wojskowego dla żołnierzy ukraińskich dzięki pomocy Ambasady Ukrainy w Warszawie, pomagamy zwierzętom, a dziś do listy dochodzi pomoc dla 120 dzieci, które przyjadą z Ukrainy do ośrodka w Dusznikach Zdrój. O wszystkim będziemy informować na bieżąco, pamiętajcie, że to nie może być słomiany zapał, musimy działać.

Słowa podziękowania influencerka opublikowała również w relacji na InstaStories.  

To jest kosmiczna kwota, jestem bardzo wzruszona. Kocham was.

Deynn dodała również, że zbiórka jest aktualna i można cały czas wpłacać pieniądze.

Ukraine InvasionWojna w Ukrainie. Nastolatek przeżył ostrzał Mariupola. Kulę zatrzymał jego paszport

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: