Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski poznali się w latach 80. W 1985 roku doczekali się córki Marii, a dwa lata później powitali na świecie syna Radzimira. W 1995 roku postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Tworzyli małżeństwo już przez 26 lat, gdy w 2021 roku gruchnęła wiadomość o ich rozstaniu i rozwodzie. Okazuje się jednak, że mimo upływu czasu para wciąż jest małżeństwem. Teraz pojawiły się nowe informacje w sprawie ich rozwodu.
Choć od rozstania Jurksztowicz i Dębskiego minęły już cztery lata, to w listopadzie 2024 mogli być już po rozwodzie. Wtedy bowiem zapadło w końcu orzeczenie o rozwodzie. Wyrok był prawomocny, jednak jedna ze stron postanowiła złożyć apelację, co oznaczało, że była niezadowolona z wyroku sądowego. Finalnie Jurksztowicz i Dębski pozostają więc dalej małżeństwem. Nie jest tajemnicą, że jednym z powodów przeciągania się sprawy jest to, że Anna Jurksztowicz chce uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie. Piosenkarka regularnie podkreśla w wywiadach, że zależy jej na sprawiedliwości i obronie własnej godności.
Teraz "Fakt" dotarł do nowych informacji w sprawie rozwodu pary. Okazuje się, że Sąd Apelacyjny w Warszawie dalej nie wyznaczył terminu kolejnej rozprawy, co oznacza, że Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski pozostaną małżeństwem do końca 2025 roku.
Po latach sądowej walki Anna Jurksztowicz przerwała milczenie i w rozmowie z Polskim Radiem RDC opowiedziała o rozwodzie z Krzesimirem Dębskim. Nie ukrywała dużego rozżalenia i nie owijała w bawełnę. Wprost powiedziała, jak się czuje. - Rozwód to jest dno. W słowie "rozwód" jest wszystko. To jest porażka - mówiła wtedy. Z kolei w rozmowie z "Faktem" wyjaśniła, dlaczego zależy jej na rozwodzie z orzeczeniem o winie. - Mąż mnie zdradzał i przez tyle lat okłamywał. Teraz próbuje odwrócić kota ogonem, udowodnić, że to on jest ofiarą, a mnie obarczyć winą. Nie mogę zgodzić się na rozwód bez orzekania o winie - mówiła. Anna Jurksztowicz uderzyła też w byłego męża. Stwierdziła, że gdyby był dżentelmenem, to już dawno mogliby się rozwieść "w sposób cywilizowany".
Nawrocka w USA zachwyciła fryzjera gwiazd. Stylistka miała wątpliwości. "W takim otoczeniu to za mało"
Syn Rozenek z nowym modowym projektem. Jego praca robi wrażenie
Te słowa ofiar Jeffreya Epsteina mrożą krew w żyłach. "Podobał mu się strach w naszych oczach"
Bawełniane sukienki na wiosnę. Ażurowa z Zary wygląda jak wycinanka, w H&M i Reserved też są cudne
Młynarska o kulisach zakupu domu w Hiszpanii. Wspomniała o cenie
Ta scena w "Pytaniu na śniadanie" zaskoczyła widzów. Beata Tadla była w szoku
Najpierw starła się z Mejzą, potem dodała wymowny wpis. Dziennikarka TVP nie przebiera w słowach
Agata Duda robi teraz karierę w banku? Jest oświadczenie NBP
Niespodziewane wieści i to w dniu urodzin Rogacewicza. To już koniec?