Edyta Górniak wydała drugie oświadczenie! Oj, gotuje się w niej. "Droga Justynko..."

Justyna Steczkowska oświadczyła, że jej koleżanki z branży pobrały wynagrodzenie za udział w charytatywnym koncercie "Solidarni z Ukrainą". Edyta Górniak w odpowiedzi najpierw zagroziła jej sądem, co napisała w drugim oświadczeniu?

Więcej informacji na temat wojny w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W niedzielę odbył się koncert "Solidarni z Ukrainą" zorganizowany przez TVP. Na scenie pojawiły się największe polskie gwiazdy. Honorarium za udział w wydarzeniu w całości miało zostać przeznaczone na pomoc poszkodowanym dzieciom z Ukrainy. Później jednak Justyna Steczkowska w mediach społecznościowych zdradziła, że Edyta Górniak i inne artystki zażądały zapłaty za swój występ. Najpierw oskarżona wydała oświadczenie, w którym zagroziła koleżance sądem.

Zobacz wideo Rafał Brzozowski mówi o Edycie Górniak

Edyta Górniak zwraca się do Justyny Steczkowskiej

Wszystko zaczęło się od artykułu "Super Expressu". Gazeta poinformowała czytelników, że Justyna Steczkowska była jedyną osobą, która zażądała wynagrodzenia za charytatywny koncert. Piosenkarka w mediach społecznościowych przekonywała, że zarówno ona, jak i inni artyści, dostali wynagrodzenie. Na oskarżenia postanowiła zareagować Edyta Górniak. Gwiazda na Instagramie opublikowała oświadczenie, z którego wynika, że za niedzielny występ nie wzięła ani grosza.

Uprzejmie informuję, że za udział w koncercie niedzielnym z oczywistych względów nie pobrałam wynagrodzenia. Producent w uprzejmości pokrył wyłącznie koszty mojej ekipy, transportu i hotelu.

Edyta GórniakEdyta Górniak instagram.com/ eytagorniak

Dalej możemy przeczytać, że piosenkarka jest gotowa podać Justynę Steczkowską do sądu.

Jeżeli jednak pani Steczkowska, broniąc swojego PR-u, gotowa jest sugerować mojej osobie kłamstwo, to ja zgłaszam gotowość do spotkania się z nią na drodze sądowej.

W kolejnej relacji Edyta Górniak zwróciła się bezpośrednio do swojej koleżanki ze sceny muzycznej. 

Droga Justynko, skoro ty publicznie atakujesz naszych kolegów z branży, to ja stanę w ich obronie. (...) Swoją interesowną postawą poprawy PR-u pogrążyłaś swoich kolegów z branży. Sugerując, że wszyscy poza tobą są chciwi. (...) Jest to niezgodne z prawdą i niezgodne z etyką zawodową.

Edyta GórniakEdyta Górniak instagram.com/ edytagorniak

Na koniec Edyta Górniak prosi Steczkowską, by naprawiła wyrządzone szkody. Jak myślicie, kto w tym sporze mówi prawdę?

Plotek.pl jest serwisem rozrywkowym. Wciąż jednak pamiętamy i myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wiadomości na temat Ukrainy

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.