Uważaj na te trzy znaki zodiaku! Przyjaźń z nimi to naprawdę kiepski pomysł. Nie można im ufać

Znaki zodiaku potrafią wiele powiedzieć o człowieku. Jedne są szczere i pomocne, drugie fałszywe, egoistyczne i zdradzieckie. Nawiązując jakąkolwiek relację, a w szczególności przyjaźń lub związek romantyczny, powinniśmy koniecznie uważać na te trzy znaki.

Nie wszyscy wierzą w moc znaków, choć z pewnością można z nich wiele wyczytać. Zarówno ci, którzy w swoim życiu kierują się horoskopami, jak i ci, którzy ich unikają, często starają się znaleźć usprawiedliwienie swoich zachowań właśnie w znakach. Lwy są silne, charyzmatyczne i lojalne. Z kolei o Bliźniętach mówi się, że mają dwie twarze i niekoniecznie należy powierzać im swoje sekrety. Nawiązując przyjaźnie, zwracamy uwagę przede wszystkim na cechy charakteru, na osobowość. Czy powinniśmy zwracać uwagę także na znaki? A jeśli tak, to których unikać?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Wodnik (20.01 - 18.02) - chcesz się z nim zaprzyjaźnić? Nie licz na wsparcie

Choć z pozoru Wodniki są uczciwe i pełne poczucia sprawiedliwości, a ich pełne podziwu deklaracje zapewnią cię, że będą przy tobie bez względu na wszystko to... nic bardziej mylnego. Owszem, będą przy tobie, ale jedynie do momentu, kiedy będzie im się to opłacało. Zodiakalny wodnik osiąga zamierzone cele kosztem czyjegoś zaufania, a swoje dobro stawia na pierwszym miejscu. Nigdy nie przyznaje się do błędów, więc jeśli chcesz wejść z nim w jakąś relację, przygotuj już karteczkę z przeprosinami.

Bliźnięta (23.05 - 21.06) - lubisz plotki i cudze sekrety? Poznaj Bliźnięta

"Tylko nie Bliźnięta" - można usłyszeć na każdym wieczorku zapoznawczym. Niezwykle towarzyskie, lubiące bycie w centrum uwagi, przesadnie otwarte - właśnie takie są osoby spod tego znaku. Wszystko układa się do czasu, kiedy w grę nie wchodzą twoje sekrety. Zwierzając się Bliźniętom, możesz liczyć na to, że twoje tajemnice niedługo będą na językach wszystkich znajomych. Choć osoby spod tego znaku sprawiają wrażenie słuchających, to tak naprawdę tylko udają, że coś je interesuje. Nie potrafią doradzić i raczej nie przejmują się cudzymi problemami.

Ryby (19.02 - 20.03) - nie zdziw się, jeśli pewnego dnia się obudzisz, a ich nie będzie

Jeśli twoje zachowanie względem Ryb będzie nienaganne, to odpłacą ci tym samym. Będą miłe, pomoce i empatyczne. Uważaj jednak żeby się nie potknąć. Raz nadszarpnięte zaufanie kończy się zerwaniem znajomości. Ryby lubią znikać bez słowa i zmieniać swoje zdanie nawet względem najlepszych przyjaciół. Osoby spod tego znaku świetnie manipulują, a ich obietnice nie mają pokrycia w czynach. ZOBACZ TEŻ: 3 znaki zodiaku, które wzbogacą się jeszcze w te wakacje. Przygotuj się na potężny zastrzyk gotówki

AquariusAquarius Fot. Darkmoon_Art/Pixabay

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.