Najmniej pożądane znaki zodiaku. To ich zachowania najbardziej odpychają w związku. Jesteś wśród nich?

Każdy partner w związku ma swoje dobre i złe strony. Co się jednak dzieje, gdy pewne zachowania nie przestają denerwować drugą osobę? Przedstawiamy zestawienie najmniej pożądanych znaków zodiaku.

Nie da się ukryć, że w relacjach nikt nie jest doskonały. Każda osoba w związku ma pewne cechy, które nie są zbyt atrakcyjne. Co jednak jeśli one przeważają? Bez względu na to, jakie sukcesy odnoszą czy jak dane osoby są czarujące, wciąż mogą denerwować swoich partnerów. Zbyt duża krytyka, temperament lub szkodliwe zachowane to tylko początek. Astrolodzy wyznali, które znaki zodiaku są najmniej pożądane w związkach. Przedstawiamy zestawienie osób, które najbardziej wkurzają swoje drugie połówki.

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera. "Zaczyna się nam to wybaczać"

Najmniej pożądane znaki zodiaku - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca zazwyczaj są pełne dyscypliny. Potrafią również brać odpowiedzialność za wiele rzeczy. W życiu kierują się także odpowiednim schematem, który pozwoli im na zdobycie upragnionego celu. Niestety, to wpływa na ich życie osobiste. Często w związku nie są zbyt elastyczni i zapominają, że powinni dawać coś od siebie. Nierzadko ich własne potrzeby przeważają nad troską o partnera. Z tego powodu zodiakalne Koziorożce rozpoczynają zestawienie najmniej pożądanych znaków.

Kłótnia zakochanychKłótnia zakochanych pixabay.com

Najmniej pożądane znaki zodiaku - Wodnik

Zodiakalne Wodniki są zupełnym przeciwieństwem Koziorożców. Osoby spod tego znaku są pełne innowacji, nieprzewidywalności i buntu. Lubią chaos, a brak planów na życie zupełnie im nie przeszkadza. Doceniają także wolność i nie chcą być ograniczane w żaden sposób. Z tego powodu często nie potrafią pójść na kompromis lub dostrzec perspektywy innych osób. Będąc w związku z Wodnikiem, trzeba być bardzo ostrożnym. Pewnego dnia, gdy relacja zacznie robić się coraz bardziej poważna, osoba spod tego znaku może po prostu się wycofać i uciec!

Najmniej pożądane znaki zodiaku - Baran

Osoby spod znaku Barana często są przedstawiane jako samolubne, zdecydowane, a nawet porywcze. Ich ognista natura sprawia, że kochają rywalizować. Gdy partner ich przyćmiewa, zaczynają być nieziemsko zazdrosne. Zodiakalne Barany często mają również wybuchy gniewu. Podczas kłótni nie wahają się obrażać partnera, tylko po to, aby dowieść swojego zdania. Zapominają jednak, że romantyczna relacja nie powinna być ciągłą rywalizacją. Baranom ciężko pogodzić się z tym, że ktoś inny też odnosi sukcesy. Takie cechy z pewnością nie są pożądane u partnerów.

Najmniej pożądane znaki zodiaku - Rak

Zodiakalne Raki dały się poznać jako najwrażliwsze znaki zodiaku. Niektórzy uwielbiają osoby spod tego znaku. Szczególnie doceniają ich współczującą naturę, ogromną empatię i oddanie. Raki jednak potrafią się również szybko przywiązać. Równie szybko mogą zmienić nastrój i zareagować bardziej emocjonalnie, niż można się tego spodziewać. Nigdy nie wiesz, na co trafisz. Zodiakalne raki potrafią nie odstępować partnera na krok, ale również ignorować go godzinami. Nadmierna opiekuńczość i rollercoaster emocji doprowadzają do zdenerwowania drugiej połówki. Zdecydowanie nie jest łatwo tworzyć relację w takich warunkach. ZOBACZ TEŻ: Trzy najmądrzejsze znaki zodiaku. Gwiazdy wiedzą, kto najszybciej rozwiąże trudną łamigłówkę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.