Nowy horoskop Merkurji na lipiec 2023. Nie będzie kolorowo. Zmierzymy się z przeszłością

Merkurja przedstawiła swój horoskop na lipiec 2023 roku. Nie wszyscy będą mogli się cieszyć beztroskimi wakacjami. Nie obejdzie się bez problemów.

Znamy już horoskop na lipiec 2023. Letni miesiąc nie zapowiada się jednak spokojnie, a przynajmniej nie dla wszystkich znaków zodiaku. Wielu z nas będzie musiało skonfrontować się z błędnymi decyzjami, jakie podjęliśmy w przeszłości. Merkurja mówi też o konieczności rozwoju wewnętrznego.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Horoskop Merkurji na lipiec 2023

Astrolożka zapowiada, że w lipcu będziemy zmuszeni bardziej skupić się na sprawach rodzinnych. Bardzo możliwe, że w związku z tym odnowią się jakieś zapomniane relacje z dalszymi krewnymi lub poprawi się komunikacja z najbliższymi. W tym miesiącu będziemy też częściej rozmawiać o tym, co w przeszłości wprawiało nas w zachwyt lub oburzenie.

Merkurja zwraca uwagę na horoskop dla Koziorożca, na którego wpływać będzie karmiczna Pełnia Księżyca. Przyniesie mu duże napięcie i możliwe problemy. W przypadku Raka kluczowy będzie dzień 17 lipca, kiedy Nów Księżyca otworzy bramy do intuicji. Jednak wszystkie znaki zodiaku powinny zwrócić uwagę na 23.07. Astrolożka zapowiada, że będzie to najtrudniejszy dzień miesiąca, podczas którego dojdzie do niepokojących wydarzeń w różnych miejscach świata.

W lipcu czeka nas retrogradacja wielkich planet

Przed wszystkimi znakami zodiaku los rzuci poważne wyzwanie. W lipcu będziemy odczuwać bardzo silne oddziaływanie planet Układu Słonecznego, ponieważ znajdą się one w retrogradacji. Ma to miejsce, gdy zdaje się, że planeta obraca się do tyłu, a przez to wytrąca równowagę z naszego życia, ale ma to również swoje plusy. W tym czasie pojawiają się także bloki twórcze.

Jak sobie poradzić w tym niekoniecznie sprzyjającym okresie? Najlepiej dać działać losowi i nie walczyć z tym, co się dzieje, ponieważ nie możemy nic zrobić. Należy pamiętać, że zmiany w układzie planet mogą też wpłynąć pozytywnie. Merkurja zapowiada między innymi, że dzięki wkroczeniu Słońca do znaku Lwa (23.07) będziemy się bardziej cieszyć życiem i będziemy chętniej ryzykować, co może obrócić się w coś dobrego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.