Merkurja zdradza tajemnice kamieni. Miej je przy sobie, a będziesz szczęśliwy

Merkurja zdradziła moc kamieni i minerałów. Astrolożka podpowiada, jakie nosić przy sobie, aby cieszyć się szczęściem i powodzeniem w życiu.

Niektórzy twierdzą, że kamienie, minerały i kryształy mają w sobie ukrytą ogromną moc. Jednak, aby działały one poprawnie i wspierały nas, trzeba znać ich tajniki. Okazuje się, że są one przypisane do poszczególnych znaków zodiaku. Merkurja zdradziła, co zrobić, aby móc w pełni korzystać z ich dobrodziejstwa.

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Te kamienie pomogą przyciągnąć miłość. Horoskop Merkurji 

Jeśli w nadchodzących miesiącach chcielibyście poprawić swój związek albo poszukujecie dopiero szczęścia, to te kamienie będą w tym pomocne. Barany powinny zwrócić uwagę na zielony agat. Ten popularny minerał ułatwi komunikację i poszukiwanie nowej osoby. Natomiast dla Byków przypisany został Laryikit. Kamień o szarej barwie pomoże im w znalezieniu stabilnego partnera oraz wyciszy lęki przed odrzuceniem. W przypadku Bliźniąt pomocny będzie granat, który zarówno dla singli, jak i osób w stałych związkach, będzie przyciągał namiętność. Dążące do poprawy relacji Raki powinny mieć przy sobie ametyst, który rozwiąże problemy z zazdrością. 

Lwom, które dopiero poszukują miłości, pomoże kwarc różowy. Minerał nie tylko uleczy traumy serca, ale również sprowadzi na ich drogę czułego, wyrozumiałego partnera. Natomiast pozostające w związku Panny powinny mieć przy sobie perły, które przyciągną empatię, delikatność i czułe rozmowy. Tygrysie oko wspomoże Wagi, dodając im więcej odwagi w sprawach sercowych. Natomiast karneol będzie pomagał Skorpionom. Dzięki niemu będą one postrzegane jako atrakcyjniejsze. Strzelce w miłości wesprze krzemień pasiasty, stawiając na ich drodze partnera pełnego pasji i wewnętrznego ognia. 

Koziorożcom idealną drugą połówkę pomoże znaleźć czareit. Dla Ryb w tym przypadku skuteczny okaże się kryształ górski, który przyciągnie uczciwą osobę. Natomiast dla pozostających w stałym związku Wodników Merkurja przypisuje kamień księżycowy, który uruchomi czułość i delikatność. 

Trudna sytuacja finansowa? Miej te kamienie ze sobą

Barany, a zwłaszcza te, które prowadzą własną działalność, powinny zainteresować się tygrysim okiem. Ten kamień przyniesie im odwagę w biznesie i przyciągnie przyjazne otoczenie. Jeśli chodzi o Byki, to powinny się zainteresować cytrynem, który zapewni im nowy wakat lub podpisanie umowy. Natomiast dla Bliźniąt szczęśliwy okaże się kryształ górski. Dzięki niemu ktoś doceni ich pracę. Labradoryt to minerał, który w tym roku przyniesie Rakom sporą podwyżkę w pracy. 

Merkurja ma również dobre informacje dla Lwów, którym fluoryt pomoże w sprawach zawodowych. Dzięki niemu znajdą one mądre rozwiązania konfliktów w pracy. Na ich drogę sprowadzi również nowe auto. Panny, które chciałyby zaoszczędzić trochę gotówki, powinny włożyć do portfela onyks. Dla znajdujących się w podobnej sytuacji Wag pomocny okaże się kwarc różowy, który przyciągnie do nich pieniądze. Podobnie zadziała perydot, ale tylko dla Strzelców. Skorpiony, które chcą poprawić swoją pozycję zawodową, powinny zwrócić uwagę na kwarc dymny

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca, które chcą poprawić efekty swojej pracy, muszą mieć przy sobie granat. Ogromne szczęście Wodnikom zapewni fluoryt, który przyciągnie do nich dużą wygraną. Natomiast Ryby powinny zainteresować się onyksem. Noszenie go przy sobie przyspieszy ich karierę oraz zagwarantuje awans lub nowe stanowisko. 

Kamień uniwersalny. Merkurja zdradza: niech nosi go każdy

Chociaż większość kamieni i minerałów przypisana jest do konkretnego znaku, to w zależności od układu planet, pojawia się jeden, który pomoże wszystkim znakom zodiaku. Obecnie jest to frenit. Przyniesie on sukcesy, miłość i ukojenie. "Frenit jest takim pięknym, niedocenianym zielonym kamieniem, występującym również w Polsce. Między innymi w Górach Sowich. Jest to kamień, który łagodzi traumy serca i pozwoli nam między innymi poczuć się swobodniej, poczuć się bezpieczniej, więc polecam wszystkim znakom zodiaku, niezależnie od daty urodzenia. (...) Nawet malutki taki koralik włożony do portfela będzie sprawiał, że tych banknotów będzie na pewno więcej wchodzić niż wychodzić" - tłumaczyła Merkurja w "Dzień dobry TVN". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.